Płyta niewymiarowa o wymiarach 38 na 83 metry, więc niepozwalająca ćwiczyć między innymi taktyki, natomiast bez problemów selekcjoner Adam Nawałka będzie mógł wykonać na niej treningi regeneracyjne, w których udział wezmą wszyscy obecni tutaj piłkarze.

 

Po treningu, na który zostanie wpuszczonych około trzystu kibiców, zawodnicy wrócą do hotelu. Zjedzą obiad, a następnie będą mieli czas dla siebie. Prawdopodobnie część z nich z rodzinami uda się nad morze, bo dzisiaj w Juracie dopisuje pogoda.

 

Wieczorem zaplanowane jest wspólne oglądanie meczu. W finale Ligi Europy Sevilla, z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie, zagra z Liverpoolem. Większość zawodników będzie wspierać Krychowiaka i jego zespół. Dwóch z nich, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, być może będzie trzymać kciuki za Liverpool. Pierwszy z nich jest bacznie obserwowany przez klub z miasta Beatlesów, natomiast Zieliński, jeśli nie dziś, to prawdopodobnie jutro, zostanie zawodnikiem drużyny Juergena Kloppa.

 

Dziś w Juracie zapowiada się spokojny, słoneczny dzień. Oby tylko kadrowicze na ścieżkach rowerowych nie spowodowali żadnej kraksy.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!