W Arłamowie jest pięknie, ale nie dla widoków i świetnej pogody przyjechali tam reprezentanci Polski. Do przećwiczenia jest wiele schematów przed startem Euro 2016. Czasu coraz mniej, a do tego trzeba jeszcze dbać o zdrowie, żeby na ostatniej prostej przed startem turnieju nie wydarzyło się nic niepokojącego.

 

Wystarczy już, że od kilku dni wszyscy kibice martwią się stanem zdrowia Grzegorza Krychowiaka, który poczuł ból w kolanie podczas meczu z FC Barceloną. Pomocnik Sevilli poddawany jest już zabiegom w Hiszpanii, na zgrupowaniu w Arłamowie ma się pojawić w czwartek i wtedy będzie wiadomo więcej na temat stanu jego zdrowia i powrotu do treningów.

 

Jakby tego było mało, jeszcze we wtorek rano indywidualnie musiał ćwiczyć Tomasz Jodłowiec - na szczęście jego uraz nie okazał się groźny i pomocnik Legii Warszawa wieczorem trenował już z całą drużyną. Ten trening z powodu urazu przedwcześnie zakończył Bartosz Salamon, ale jego kontuzja jest podobno niegroźna.

 

Jak w środę będzie się przedstawiać sytuacja zdrowotna drużyny? Co będzie miał do powiedzenia Hubert Małowiejski, odpowiedzialny w sztabie reprezentacji za rozpracowanie przeciwników?

 

Transmisja konferencji Reprezentacji Polski od 13:45 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!