- Wystawianie not nie jest łatwe. Sam nie lubiłem być oceniany. My, piłkarze, jesteśmy jednak przyzwyczajeni do presji, to część naszego zawodu. Poza tym krytyczna ocena czasami się przydaje - powiedział Polsatsport.pl Bieniuk i specjalnie dla nas ocenił reprezentantów Polski:

 

Wojciech Szczęsny – 7

 

- Oceniam go wysoko, bo to był najpewniejszy punkty naszej drużyny. Dał nam spokój, pomimo straconych bramek prezentował wysoki poziom. W bramce znalazł się nie przez przypadek. Widać, że jest w dobrej formie.

 

Michał Pazdan – 4

 

- Spodziewałem się po nim dużo więcej. To był jego słabszy występ i mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy. Zagrał poniżej oczekiwań.

 

Jakub Błaszczykowski - 6

 

- Mi się Kuba podobał. To nie jest forma najwyższa, ale dał radę. Może nie zagrał rewelacyjnie, ale to był solidy występ. Widać też, że nieźle dogaduje się z Łukaszem Piszczkiem, którego zna na pamięć z Dortmundu.

 

Piotr Zieliński – 5

 

- Wszyscy oczekiwali od niego więcej, ale jestem spokojny. To piłkarz dużej klasy. Miałe kilka strat, ale on musi poczuć reprezentację, jej atmosferę, presję całego kraju i oczekiwań wobec niego. Wierzę, że z meczu na mecz będzie czuł się coraz lepiej i da tej reprezentacji naprawdę dużo.

 

Arkadiusz Milik – 6

 

- Bez rewelacji. Dobra asysta przy golu Artura Jędrzejczyka, nieźle bite rzuty rożne. To jednak nie był wybitny mecz.

 

Wszystkie noty Jarosława Bieniuka poznaj oglądając materiał wideo.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!