Bramka dnia wg Iwana:

Zwycięski gol Jakuba Błaszczykowskiego w meczu z Ukrainą. Nie dość, że Kuba ładnie uderzył to na dodatek była to bramka dająca upragnione trzy punkty. Zaliczył prawdziwe wejście smoka wyręczając naszych napastników, którzy byli nieskuteczni w pierwszej połowie. Ma już asystę i bramkę na tym turnieju, więc widać, że wraca do wysokiej formy. Jest tym kim był dla reprezentacji przed kontuzją. (ZOBACZ WIDEO)

Antybohater dnia wg Iwana:

Sergio Ramos oraz Bartosz Kapustka. Kapitan reprezentacji Hiszpanii niech nie bierze się za strzelanie rzutów karnych. Fatalnie uderzył z jedenastu metrów. Na dodatek zawalił pierwszą bramkę. Co do, Bartka Kapustki to nawet junior nie powinien popełniać takich głupich fauli. Złapał żółtką kartkę, która eliminuje go z meczu ze Szwajcarią. Gdyby Kamil Grosicki, który zmienił gracza Cracovii podzielił los nastolatka z Krakowa to bylibyśmy w trudnej sytuacji przed batalią ze Szwajcarami. (ZOBACZ WIDEO)

Bohater dnia wg Iwana:

Bohater naszej reprezentacji, czyli Jakub Błaszczykowski. Po wejściu na boisko odwalił kawał dobrej roboty. Udowodnił, że można na niego liczyć w decydujących momentach.

Kontrowersja dnia wg Iwana:

Karny dla reprezentacji Hiszpanii w meczu z Chorwatami. Björn Kuipers poniekąd naprawił swój błąd nie nakazując powtórzenia jedenastki. Kiedy Sergio Ramos wykonywał jedenastkę chorwacki bramkarz był na trzecim metrze pola karnego. Holenderskiemu arbitrowi zabrakło odwagi, żeby nakazać powtórkę. Zapewne miał świadomość, że popełnił błąd wskazując "na wapno".

Moment dnia wg Iwana:

Zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki i awans do 1/8 finału. Uważam, że dobrze trafiliśmy, bo Szwajcaria jest w naszym zasięgu. Śmiem twierdzić, że jesteśmy faworytami tego starcia. Helweci to przereklamowany zespół, w którym brakuje klasowego napastnika. Teoretycznie ich największe gwiazdy Granit Xhaka i Xherdan Shaqiri nie prezentują nic szczególnego na francuskiej imprezie. (ZOBACZ WIDEO)

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!