Dużo sportu w weekend! Pierwsze mecze fazy pucharowej Euro 2016, Liga Światowa, pierwsza obrona pasa mistrza świata Anthony'ego Joshuy, a także pasjonująco zapowiadający się wyścig MotoGP. Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

 

PIĄTEK


PIŁKA NOŻNA


UEFA EURO 2016™
studio godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA


Liga Światowa
Brazylia - Iran godz. 16:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Łukasz Kadziewicz

Rosja - Francja godz. 17:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Belgia - USA godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Polska - Argentyna godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Serbia - Bułgaria godz. 21:07 (Polsat Sport News)
komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Australia - Włochy godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Łukasz Kadziewicz

World Grand Prix
Serbia - Rosja godz. 9:00 (Polsat Sport)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

Japonia - Tajlandia godz. 12:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Robert Małolepszy

Niemcy - USA godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

Chiny - Holandia godz. 14:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Robert Małolepszy

Włochy - Brazylia godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Damian Dacewicz i Łukasz Kadzieiwcz

Turcja - Belgia godz. 2:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

RUGBY

 

Finał ligi rugby godz. 18:30 (Polsat Sport News)
komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Liedel

SPORTY MOTOROWE


Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Assen
I sesja treningowa    godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak


SOBOTA


UEFA EURO 2016™
1/8 finału Szwajcaria - Polska godz. 14:50 (Polsat Sport i Polsat Sport 2)
Komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

Walia - Irlandia Północna godz. 17:50 (Polsat Sport 2)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober

Chorwacja - Portugalia godz. 20:50 (Polsat Sport 2)
komentują: Cezary Kowalski

magazyn podsumowujący dzień 14 godz. 23:55 (Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport 2)

SIATKÓWKA


Liga Światowa
Bułgaria - Brazylia godz. 16:00 (Polsat Sport News)
komentują: Adam Romański

Francja - Argentyna godz. 17:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Iran - Serbia godz. 19:00 (Polsat Sport News)
komentują: Łukasz Kadziewicz i Maciej Jarosz

Polska - Rosja godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Włochy – Belgia godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

USA - Australia godz. 2:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

World Grand Prix
USA - Holandia godz. 7:15 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Tajlandia - Rosja godz. 8:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Robert Małolepszy

Chiny - Niemcy godz. 9:45 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Japonia – Serbia godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Robert Małolepszy

Brazylia – Belgia godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Łukasz Kadziewicz

Turcja – Włochy godz. 21:30 (Polsat Sport News)
komentują: Damian Dacewicz

BOKS


Gala boksu zawodowego Matchroom
Joshue - Breazeale    godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)
Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

SPORTY MOTOROWE


Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Assen
III sesja treningowa    godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

kwalifikacje godz. 12:35 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

 


NIEDZIELA


UEFA EURO 2016™
Francja - Irlandia godz. 14:50 (Polsat Sport 2)
Komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

Niemcy - Słowacja godz. 17:50 (Polsat Sport 2)
Komentują: Cezary Kowalski i Włodzimierz Lubański

1/8 finalu Węgry - Belgia godz. 20:50 (Polsat Sport  i Polsat Sport 2)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober

magazyn podsumowujący dzień 15 godz. 23:55 (Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport 2)

SIATKÓWKA


Liga Światowa
Australia - Belgia godz. 15:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Łukasz Kadziewicz

Argentyna - Rosja godz. 17:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Iran - Serbia godz. 19:00 (Polsat Sport News)
komentują: Łukasz Kadziewicz i Maciej Jarosz

Polska – Francja godz. 20:00 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

USA - Włochy godz. 23:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Łukasz Kadziewicz

World Grand Prix
Holandia - Niemcy godz. 7:15 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Serbia - Tajlandia godz. 8:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Robert Małolepszy

Chiny - USA godz. 9:45 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Japonia - Rosja godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)
komentują: Robert Małolepszy

Włochy - Belgia godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)
komentują: Adam Romański

Turcja - Brazylia godz. 16:30 (Polsat Sport News)
komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

TENIS

 

Wimbledon Preview    godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentuje: Marcin Muras

SPORTY MOTOROWE


Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Assen
wyścig godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!