Na okładce dziennika A Bola lider portugalskiej drużyny i tytuł "Wspaniałe przeznaczenie Cristiano Ronaldo". Zapowiedź meczu z Polską brzmi "Portugalczycy w poszukiwaniu szczęścia". Gazeta podkreśla, że Andre Gomes oraz Raphael Guerreiro prawdopodobnie stracili miejsce w "jedenastce" na rzecz Renato Sanchesa oraz Eliseu.

 

 


Tytuł Correio da Manhã ostrzega, że "Portugalia chce być w posiadaniu piłki", a Fernando Santos podkreśla, że Polska jest trudnym przeciwnikiem. - Dziś nie ma faworytów - cytuje trenera portugalska gezeta.

 

 

Jornal de Notícias: "Oczy utkwione w półfinale".

 

Tu również podkreślone są słowa trenera Santosa o braku faworytów. Gazeta podchodzi też do tematu meczu z Polską z bardziej ekonomicznej strony i zaznacza, że zwycięstwo jest warte 50 tysięcy euro za każdego gracza.

 

 

Record przypomina, że 30 czerwca jest dniem reprezentacji Portugalii i wspomina sukces reprezentacji U-20 w 1991 roku oraz awans do finału Euro w 2004. Okładka, na której goszczą Crisiano Ronaldo i Nani mówi wprost - "Mistrzowie". Gazeta podkreśla również, że Ricardo Carvalho wraca do "jedenastki".

 

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!