Jak podały media, we wtorek odbył się ślub cywilny, a dzień później zaplanowana jest uroczystość w kościele. Niespełna 32-letni piłkarz i młodsza o trzy lata tenisistka przybyli łodzią do Ratusza przy Wielkim Kanale, gdzie się pobrali. Serbka miała na sobie długą i prostą białą suknię, a Niemiec granatowy garnitur.

Po trwającej ok. pół godziny ceremonii państwo młodzi wraz z gośćmi udali się do luksusowego hotelu, który wynajęli w całości do środy.

Ivanovic i Schweinsteiger stanowią jedną z najsłynniejszych sportowych par ostatnich lat. Spotykają się od lata 2014 roku. Informacje o planowanym ślubie przekazała mediom niechcący koleżanka z kortu Serbki - Angelique Kerber tuż po wygraniu styczniowego Australian Open. Niemka polskiego pochodzenia nie zdradziła jednak wówczas daty. O niej zaczęto mówić głośno w połowie czerwca. Według dziennikarzy, pierwotnie uroczystość miała się odbyć 5 lipca, ale została przesunięta o tydzień ze względu na piłkarskie mistrzostwa Europy, w których brali wówczas udział Niemcy. Do samego końca zaś w tajemnicy trzymano miejsce ceremonii.

W minioną sobotę stan cywilny zmieniła także inna tenisistka - Słowaczka Dominika Cibulkova, która kilka dni wcześniej wyeliminowała Agnieszkę Radwańską w 1/8 finału Wimbledonu.

 

 

Pics of the #Happy couple!  #AnaIvanovic #Ivanovic #bastianschweinsteiger #Schweinsteiger #AnaAndBastianMarried (📷: plavandoski on Twitter)

A photo posted by Tennis for everybodyguys! (@happyslamtennis) on Jul 12, 2016 at 4:04am PDT
 

So happy for these two❤️😍❤️🎊🎉 #idemo #wta #wimbledon #anaivanovic #follow #like4like #ajde

A photo posted by Team ivanovic (@team_ivanovic) on Jul 12, 2016 at 5:44am PDT


 

Congrats @anaivanovic @bastianschweinsteiger #NoleFam #NovakFanClub

A photo posted by Novak Djokovic Fan Club (@novakfanclub) on Jul 12, 2016 at 7:01am PDT
 

Happy Wedding.. 💑👰💐 long last and happily ever after! #mufcfans #bastianschweinsteiger #anaivanovic #bastiana #wedding

A photo posted by AFR_unitedbabes (@anitafaridarachman) on Jul 12, 2016 at 5:07am PDT

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!