O Lidze Mistrzów...

Ze Zrinjskim Mostarem musimy przede wszystkim zagrać bardzo dobrze w defensywie, żeby nic nie stracić. Myślę, że przez 90 minut stworzymy sobie wystarczająco dużo sytuacji, po których padnie przynajmniej jedna bramka i awansujemy do kolejnej fazy.

O pierwszym meczu ze Zrinjskim...

Temperatura 35 stopni Celsjusza na pewno nie sprzyja grze w piłkę. Ale trzeba sobie z tym poradzić lepiej niż przeciwnik. Przede wszystkim staraliśmy się wywieźć pozytywny wynik z tego - jak uważam - bardzo ciężkiego terenu.

O początku sezonu...

Zdarzały się gorsze początki. Na razie nic złego się nie wydarzyło. Zresztą, lepiej, żeby to się stało na początku, a nie na końcu. Myślę, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej.

O Euro 2016...

Przede wszystkim bardzo fajna przygoda. Super turniej. Jako drużyna jesteśmy z siebie dumni. Gdyby jeszcze trochę szczęścia w ćwierćfinale, mogło być dużo lepiej. Myślę jednak, że kibice nie mogą narzekać.

O swojej postawie we Francji...

Na pewno gdybym zdobył bramkę, radość byłaby większa, ale generalnie jestem ze swoich występów zadowolony.

Cały materiał obejrzysz w załączonym wideo.

Transmisja meczu Legia Warszawa - Zrinjski Mostar w Polsacie Sport. Początek studia o godz. 19:30, pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi natomiast o godz. 20:45. Komentują: Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk.

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!