• Piątek

    22 Marca

  • Sobota

    23 Marca

  • Niedziela

    24 Marca

  • Poniedziałek

    25 Marca

  • Wtorek

    26 Marca

  • Środa

    27 Marca

  • Czwartek

    28 Marca

06:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni RadomPowtórka

08:30

AtleciPowtórka

09:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Izrael - SłoweniaPremiera

11:10

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - Chemik BydgoszczPowtórka

13:40

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Belgia - RosjaPowtórka

15:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - BiałoruśPowtórka

18:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - PolskaPowtórka

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Anglia - CzechyNa żywo

22:50

AtleciPowtórka

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:25

Sporty walki: KSW 47: NewsPowtórka

00:30

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

02:30

Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2 - walka: Mamed Khalidov - Tomasz NarkunPowtórka

04:30

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Anglia - CzechyPowtórka

08:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy gry pojedynczejPowtórka

09:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - PolskaPowtórka

11:30

Sporty walki: Gala mmarocks.pl "Heraklesy polskiego MMA 2018"Powtórka

12:30

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: Polpharma Starogard Gdański - King SzczecinNa żywo

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta ZawiercieNa żywo

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwecja - RumuniaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Hiszpania - NorwegiaNa żywo

22:50

AtleciPowtórka

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:30

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

03:00

BoksPowtórka

04:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Thompson vs. Pettis - waga półśrednia: Stephen Thompson - Anthony PettisPowtórka

07:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Hiszpania - NorwegiaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - PolskaPowtórka

11:00

Cafe FutbolNa żywo

12:30

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: TBV Start Lublin - Arka GdyniaNa żywo

14:45

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Północ - PołudnieNa żywo

18:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studioNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - ŁotwaNa żywo

22:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studioNa żywo

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:30

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

03:00

BoksPowtórka

05:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Irlandia Północna - BiałoruśPowtórka

08:30

Cafe FutbolPowtórka

11:00

Żużel: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Północ - PołudniePowtórka

12:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta ZawierciePowtórka

14:40

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - NiemcyPowtórka

16:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - ŁotwaPowtórka

19:00

Magazyn Fortuna 1. ligiPremiera

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Francja - IslandiaNa żywo

22:50

Sporty walki: Z archiwum UFCPowtórka

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:30

Sporty walki: Z archiwum UFCPowtórka

01:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

03:00

BoksPowtórka

05:00

Zakończenie programu

06:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra BełchatówPowtórka

08:30

Magazyn Fortuna 1. ligiPowtórka

10:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - SerbiaPowtórka

12:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Francja - IslandiaPowtórka

14:30

AtleciPowtórka

15:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - ŁotwaPowtórka

17:30

Puncher Extra TimePowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Armenia - FinlandiaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - DaniaNa żywo

22:50

Magazyn koszykarskiPremiera

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:30

Sporty walki: Z archiwum UFCPowtórka

01:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejNa żywo

04:00

Sporty walki: KSWPowtórka

06:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - MKS BędzinPowtórka

08:30

Magazyn koszykarskiPowtórka

09:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - ŁotwaPowtórka

11:30

Trans World SportPowtórka

12:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Norwegia - SzwecjaPowtórka

15:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - DaniaPowtórka

17:00

AtleciPowtórka

17:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-offNa żywo

20:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-offNa żywo

22:30

BoksPowtórka

02:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - 2. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

04:00

Sporty walki: KSWPowtórka

06:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-offPowtórka

08:30

AtleciPowtórka

09:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

11:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

13:00

Magazyn narciarskiPowtórka

13:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-offPowtórka

16:00

7. strefaNa żywo

17:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz fazy play-off: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon ŁódźNa żywo

20:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz fazy play-off: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani ŁódźNa żywo

22:30

BoksPowtórka

00:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - 4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

01:00

BoksPowtórka

02:00

BoksPowtórka

04:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Belgia - RosjaPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Belgia - RosjaPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Belgia - RosjaPowtórka

08:30

7. strefaPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

7. strefaPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Sporty walki: KSWPowtórka

14:20

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Macedonia Północna - ŁotwaPowtórka

16:20

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg sprinterski mężczyznNa żywo

17:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac BydgoszczNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Mołdawia - FrancjaNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bułgaria - CzarnogóraPremiera

01:00

7. strefaPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Pro Bull RidingPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Monster JamPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Belgia - RosjaPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Belgia - RosjaPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Mołdawia - FrancjaPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Mołdawia - FrancjaPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Sporty walki: KSWPowtórka

13:00

Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - slalom równoległyNa żywo

14:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gruzja - SzwajcariaNa żywo

17:00

Konferencja prasowa reprezentacji PolskiPremiera

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gibraltar - IrlandiaNa żywo

20:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w OsloPremiera

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Liechtenstein - GrecjaNa żywo

23:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w OsloPremiera

00:30

Piłka nożna: MLS - mecz: Philadelphia Union - Columbus CrewNa żywo

02:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Malta - Wyspy OwczePremiera

04:30

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz półfinałowyPremiera

06:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w OsloPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz półfinałowyPremiera

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz półfinałowyPremiera

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz półfinałowyPremiera

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz o 3. miejsceNa żywo

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz o 3. miejsceNa żywo

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz o 3. miejsceNa żywo

13:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gruzja - SzwajcariaPowtórka

14:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Walia - SłowacjaNa żywo

17:10

AtleciPowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Izrael - AustriaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Cypr - BelgiaNa żywo

23:00

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w OsloPremiera

00:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - Macedonia PółnocnaPremiera

02:30

Cafe FutbolPowtórka

04:30

Zakończenie programu

06:00

Pro Bull RidingPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz finałowyPremiera

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz finałowyPremiera

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu - mecz finałowyPremiera

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - slalom równoległyPremiera

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - slalom równoległyPremiera

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

14:30

Cafe FutbolPowtórka

16:00

Sporty walki: KSWPowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Turcja - MołdawiaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czarnogóra - AngliaNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - SerbiaPremiera

01:00

AtleciPowtórka

01:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - ŁotwaPowtórka

04:00

Zakończenie programu

06:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Piłka nożna: MLS - mecz: Philadelphia Union - Columbus CrewPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Piłka nożna: MLS - mecz: Philadelphia Union - Columbus CrewPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

14:30

Cafe FutbolPowtórka

16:00

Sporty walki: KSWPowtórka

18:00

Siatkówka mężczyzn: 1. liga - mecz półfinałowy fazy play-offNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - LiechtensteinNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Malta - HiszpaniaPremiera

01:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Irlandia - GruzjaPremiera

03:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - PolskaPowtórka

05:00

Zakończenie programu

06:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Irlandia - GruzjaPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Irlandia - GruzjaPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Sporty walki: KSWPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejPowtórka

13:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLigaPowtórka

15:00

Trans World SportPowtórka

16:00

Sporty walki: KSWPowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - LiechtensteinPowtórka

20:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Malta - HiszpaniaPowtórka

22:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czarnogóra - AngliaPowtórka

00:00

Magazyn narciarskiPowtórka

00:30

AtleciPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Sporty walki: KSWPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

13:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - LiechtensteinPowtórka

16:00

Sporty walki: KSWPowtórka

18:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czarnogóra - AngliaPowtórka

20:10

7. strefaPowtórka

21:50

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w OsloPowtórka

00:00

Magazyn narciarskiPowtórka

00:30

AtleciPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

08:30

ATP World Tour UncoveredPowtórka

09:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - PolskaPowtórka

11:30

AtleciPowtórka

12:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowacja - WęgryPremiera

14:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Chorwacja - AzerbejdżanPremiera

16:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

18:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - UkrainaNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy gry pojedynczejNa żywo

00:30

BoksPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Mołdawia - FrancjaPowtórka

08:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - UkrainaPowtórka

10:30

Magazyn kolarski InCyclePowtórka

11:00

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz fazy play-offPowtórka

13:30

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w OsloPowtórka

14:45

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Raków CzęstochowaNa żywo

16:55

Heraklesy polskiego MMA 2018Powtórka

17:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - MKS BędzinNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - FinlandiaNa żywo

23:00

Boks: Gala w Londynie - waga junior ciężka: Lawrence Okolie - Wadi CamachoNa żywo

01:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Thompson vs. Pettis - waga półśrednia: Stephen Thompson - Anthony PettisNa żywo

04:30

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Raków CzęstochowaPowtórka

08:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Liechtenstein - GrecjaPowtórka

10:30

ATP World Tour UncoveredPowtórka

11:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - FinlandiaPowtórka

13:35

Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg ze startu wspólnego kobietNa żywo

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra BełchatówNa żywo

17:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-BiałaNa żywo

20:00

AtleciPremiera

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - NiemcyNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kazachstan - RosjaPremiera

01:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Węgry - ChorwacjaPremiera

03:30

Sporty walki: KSWPowtórka

05:30

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Węgry - ChorwacjaPowtórka

08:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - NiemcyPowtórka

11:00

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Revivre Axopower Mediolan - Sir Safety Conad PerugiaPremiera

13:10

Piłka nożna: MLS - mecz: New England Revolution - FC CincinnatiPremiera

15:20

Magazyn snowboardowyPowtórka

16:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

18:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - SerbiaNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejNa żywo

01:00

Sporty walki: KSWPowtórka

03:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

05:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - NiemcyPowtórka

08:10

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczejPowtórka

10:20

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czarnogóra - AngliaPowtórka

12:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - SerbiaPowtórka

14:40

Trans World SportPowtórka

15:30

Cafe FutbolPowtórka

17:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejNa żywo

20:15

Magazyn MLSPremiera

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Norwegia - SzwecjaNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejNa żywo

01:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - BrazyliaPremiera

03:10

Sporty walki: KSWPowtórka

05:30

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Norwegia - SzwecjaPowtórka

08:30

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczejPowtórka

11:00

Cafe FutbolPowtórka

12:30

Sporty walki: KSWPowtórka

13:40

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - LiechtensteinPowtórka

15:50

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - BrazyliaPowtórka

17:45

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - SerbiaPowtórka

20:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - 1. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

22:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Francja - IslandiaPowtórka

01:00

Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2 - walka: Mamed Khalidov - Tomasz NarkunPowtórka

03:00

Zakończenie programu

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - LiechtensteinPowtórka

08:30

Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPowtórka

10:30

AtleciPowtórka

11:00

Piłka nożna - mecz towarzyski: Czechy - BrazyliaPowtórka

13:10

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Francja - IslandiaPowtórka

15:20

Magazyn kolarski InCyclePowtórka

16:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - SerbiaPowtórka

18:10

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Norwegia - SzwecjaPowtórka

20:00

Tenis: Turniej ATP w Miami - 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - NiemcyPowtórka

01:00

Sporty walki: KSWPowtórka

03:00

Zakończenie programu

07:00

Boks: Walka o pas EBU European w Londynie - waga superpółśrednia: Sergio Garcia - Ted CheesemanPowtórka

09:10

Sporty walki: KSW 46 - walka: Mamed Khalidov - Tomasz NarkunPowtórka

13:40

Sporty walki: FEN 23 w Lubinie - walka: Mateusz Rębecki - Daguir ImavovPowtórka

16:45

Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu - waga superlekka: Michał Chudecki - Timur KuzachmedowPowtórka

20:00

Sporty walki: Heraklesy polskiego MMA 2018Na żywo

21:30

Boks: Gala w Londynie - waga junior ciężka: Luke Watkins - Lawrence OkoliePowtórka

00:05

Boks: Gala w Kędzierzynie-Koźlu - waga ciężka: Mariusz Wach - Marcelo Luiz NascimentoPowtórka

03:15

Sporty walki: Gala MMA Celtic Gladiator w Nowym Sączu - walka: Tomas Drabik - Łukasz PławeckiPowtórka

06:00

Boks: Gala Underground Boxing Show X w Wieliczce - waga średnia: Robert Talarek - John RenePowtórka

07:00

Sporty walki: KSW 30 - walki: Borys Mańkowski - Mohsen Bahari, Aslambek Saidov - Rafał MoksPowtórka

10:30

Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach - walka: Yurii Bosyi - Patryk SurdynPowtórka

13:35

Boks: Gala w Liverpoolu - waga półśrednia: Amir Khan - Phil Lo Greco; waga lekka: Sean Dodd - Tommy CoylePowtórka

15:00

Rugby: Rugby Europe Trophy - mecz: Polska - SzwajcariaNa żywo

16:50

K.O. TV ClassicsPowtórka

17:40

Sporty walki: KSW 43 - walka: Roberto Soldić - Dricus Du PlessisPowtórka

20:00

Boks: Walka o mistrzostwo Wielkiej Brytanii w Londynie - waga junior ciężka: Lawrence Okolie - Wadi CamachoNa żywo

00:00

Boks: Gala Warsaw Boxing Night - waga junior ciężka: Andrzej Fonfara - Ismail SillakhPowtórka

03:10

Sporty walki: FEN 11 w Warszawie - walka: Krzysztof Pietraszek - Igor KołacinPowtórka

06:40

Boks: Walka o międzynarodowy pas mistrza Polski juniorów w Międzyzdrojach - waga junior ciężka: Michał Cieślak - Jarno RosbergPowtórka

07:00

Boks: Walka o pas federacji WBC Silver w Londynie - waga ciężka: Dillian Whyte - Lucas BrownePowtórka

09:15

Sporty walki: Gala Babilon MMA 6 - walka: Paweł Pawlak - Daniel SkibińskiPowtórka

12:25

Boks: Gala w Częstochowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Fred KassiPowtórka

17:05

Boks: MB Boxing Night w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert ParzęczewskiPowtórka

21:20

Sporty walki: KSW 42 - walka: Mamed Khalidov - Tomasz NarkunPowtórka

01:25

Sporty walki: FEN 17: Baltic Storm - walki w formule MMA: Michał Oleksiejczuk - Riccardo Nosiglia; Kamil Łebkowski - Caio MachadoPowtórka

04:40

Sporty walki: MMA Attack 3 - walki: Damian Grabowski - Stav Economou, Tomasz Drwal - Wes Swofford, Robert Burneika - Dawid OzdobaPowtórka

07:00

Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Demetrius BanksPowtórka

10:55

K.O. TV ClassicsPowtórka

11:45

Boks: Gala w Sheffield - waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael ZerafaPowtórka

15:05

Sporty walki: KSW 13 - walki: Mariusz Pudzianowski - Yusuke Kawaguchi, Mamed Khalidov - Ryuta SakuraiPowtórka

18:40

Boks: Gala MGębski Boxing Night w Radomiu - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Joey AbellPowtórka

20:00

Puncher Extra TimePremiera

20:25

Sporty walki: FEN 22 w Poznaniu - walka: Damian Grabowski - Jose Rodrigo GuelkePowtórka

22:45

Sporty walki: Gala Babilon MMA 4 w EłkuPowtórka

01:00

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Baltic w Legionowie - waga półciężka: Paweł Głażewski - Maciej MiszkinPowtórka

03:40

Boks: Gala w Dzierżoniowie - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Aleksander KubichPowtórka

07:00

Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie - walka: Daniel Rutkowski - Łukasz RajewskiPowtórka

09:50

Sporty walki: Gala MMA Celtic Gladiator w Nowym Sączu - walka: Tomas Drabik - Łukasz PławeckiPowtórka

12:35

Puncher Extra TimePowtórka

13:00

Boks: Gala Underground Boxing Show w Wieliczce - waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica BacurinPowtórka

15:25

Sporty walki: KSW 17 - walki: Michał Materna - Matt Horwich, Jan Blachowicz - Rameu Sokoudjou, Mariusz Pudzianowski - James Thomson, Mamed Khalidov - Jesse TaylorPowtórka

18:20

Boks: Gala w Gdańsku - waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon HaumonoPowtórka

23:40

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Newcastle - waga półśrednia: Kris George - Josh KellyPowtórka

02:50

Sporty walki: FEN 19: Bitwa o Wrocław - walka: Igor Danis - Paweł BiszczakPowtórka

06:10

Boks: Gala w Pionkach - waga superśrednia: Przemysław Opalach - Vasile DragomirPowtórka

07:00

Boks: Gala w Newcastle - waga lekka: Lewis Ritson - Francisco PateraPowtórka

10:15

Sporty walki: KSW 18 - walka: Marcin Różalski - Valentijn OvereemPowtórka

12:50

Boks: Rocky Boxing Night w Koninie - waga junior ciężka: Igor Jakubowski - Oleksiej ŻukPowtórka

16:15

Sporty walki: Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach - walka: Szymon Kołecki - Michał BobrowskiPowtórka

01:50

Boks: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach - walka: Sergio Garcia - Ted CheesemanPowtórka

04:00

Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach - walka: Yurii Bosyi - Patryk SurdynPowtórka

07:00

Sporty walki: KSW 24 - walki: Paweł Nastula - Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski - Sean McCorklePowtórka

10:30

Boks: Gala Friday Boxing Night w Wyszkowie - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Taras OleksiejenkoPowtórka

12:45

Puncher Extra TimePowtórka

13:10

Boks: Gala w Londynie - waga superśrednia: John Ryder - Andrej SirotkinPowtórka

16:40

Sporty walki: FEN 23 w Lubinie - walka: Mateusz Rębecki - Daguir ImavovPowtórka

19:45

Boks: Gala w Legionowie - waga półciężka: Michał Cieślak - Youri KalengaPowtórka

23:05

Boks: Walka o pas mistrza Wspólnoty Narodów w Cardiff - waga lekka: Joe Cordina - Sean DoddPowtórka

01:45

Sporty walki: Gala Babilon MMA 2 w Legionowie - walka: Szymon Kołecki - Michał OrłowskiPowtórka

04:20

Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 w Lublinie - walka: Piotr Wawrzyniak - Antoni ChmielewskiPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Juventus FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

00:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

02:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Eintracht FrankfurtPowtórka

04:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Dynamo Kijów - Chelsea FCPowtórka

06:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AS Roma - FC PortoPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

12:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału:: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - FC JuventusPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

22:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Manchester United FCPowtórka

01:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Porto - AS RomaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

04:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Schalke 04 GelsenkirchenPowtórka

06:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Olympique LyonPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - Inter MediolanPowtórka

12:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais FC - Arsenal FCPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC SalzburgPowtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Eintracht FrankfurtPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC- Atletico MadrytPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPremiera

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

00:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

03:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

05:00

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:30

Cafe FutbolPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

08:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: : Atletico Madryt - Juventus FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

14:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Manchester United FCPowtórka

17:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Porto - AS RomaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

20:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Schalke 04 GelsenkirchenPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

00:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

02:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AS Roma - FC PortoPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

05:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC SalzburgPowtórka

08:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais FC - Arsenal FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

14:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Olympique LyonPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - Inter MediolanPowtórka

17:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais FC - Arsenal FCPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC SalzburgPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

22:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

01:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

04:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

06:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AS Roma - FC PortoPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

12:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału:: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - FC JuventusPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

22:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Manchester United FCPowtórka

01:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Porto - AS RomaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

04:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Schalke 04 GelsenkirchenPowtórka

06:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Olympique LyonPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - Inter MediolanPowtórka

12:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais FC - Arsenal FCPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC SalzburgPowtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Eintracht FrankfurtPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC- Atletico MadrytPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPremiera

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

00:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

03:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

05:00

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:30

Cafe FutbolPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Red Bull Salzburg - SSC NapoliPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Eintracht FrankfurtPowtórka

12:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Dynamo Kijów - Chelsea FCPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Juventus FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

08:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Juventus FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

14:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Manchester United FCPowtórka

17:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Porto - AS RomaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

20:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Schalke 04 GelsenkirchenPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

00:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

02:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AS Roma - FC PortoPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax Amsterdam - Real Madryt CFPowtórka

05:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC Red Bull SalzburgPowtórka

08:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais - Arsenal FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

14:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Olympique LyonPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - Inter MediolanPowtórka

17:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais - Arsenal FCPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC Red Bull SalzburgPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

22:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

01:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

04:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Red Bull Salzburg - SSC NapoliPowtórka

06:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AS Roma - FC PortoPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

12:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Juventus FCPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

22:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Manchester United FCPowtórka

01:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Porto - AS RomaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

04:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Schalke 04 GelsenkirchenPowtórka

06:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Olympique LyonPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - Inter MediolanPowtórka

12:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais - Arsenal FCPowtórka

14:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC Red Bull SalzburgPowtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Eintracht FrankfurtPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

00:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Red Bull Salzburg - SSC NapoliPowtórka

03:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

05:00

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:30

Cafe FutbolPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Liverpool FC - FC Bayern MonachiumPowtórka

08:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - FC BarcelonaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Juventus FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

14:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FCPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Manchester United FCPowtórka

17:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Porto - AS RomaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

20:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Schalke 04 GelsenkirchenPowtórka

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

00:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Manchester United FC - Paris Saint-GermainPowtórka

02:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AS Roma - FC PortoPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: AFC Ajax - Real Madryt CFPowtórka

05:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia DortmundPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC Red Bull SalzburgPowtórka

08:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais - Arsenal FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

14:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Olympique LyonPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - Inter MediolanPowtórka

17:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Stade Rennais - Arsenal FCPowtórka

19:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC Red Bull SalzburgPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Dynamo KijówPowtórka

22:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Juventus FC - Atletico MadrytPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Liverpool FCPowtórka

01:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - AFC AjaxPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City FCPowtórka

04:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Red Bull Salzburg - SSC NapoliPowtórka

06:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

16:00

ATP 1000 Miami Open / 2. runda

16:20

Puchar Świata, Norwegia

17:30

Liga Siatkówki Kobiet / 1/4 finału Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

17:30

KOPIA Liga Siatkówki Kobiet / 1/4 finału

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Mołdawia - Francja

20:00

Sporty walki: Heraklesy polskiego MMA 2018 (transmisja bazpłatna)

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Anglia - Czechy

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Mołdawia - Francja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Portugalia - Ukraina

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Luksemburg - Litwa

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Andora - Islandia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Albania - Turcja

23:00

ATP 1000 Miami Open / 2. runda

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

00:30

ATP 1000 Miami Open / 2. runda

12:30

Energa Basket Liga / Polpharma Starogard Gd. – King Szczecin

14:45

PlusLiga / Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie

14:45

Fortuna 1. liga / Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa

14:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Gruzja - Szwajcaria

15:00

Rugby Europe Trophy / Polska - Szwajcaria

16:30

Piłka nożna: Oficjalna konferencja reprezentacji przed meczem z Łotwą (transmisja bezpłatna)

17:30

PlusLiga / Trefl Gdańsk - MKS Będzin

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Gibraltar - Irlandia

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Szwecja - Rumunia

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Malta - Wyspy Owcze

19:00

KSW 47

20:00

Gala boksu zawodowego w Londynie / Lawrence Okolie - Wadi Camacho

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Hiszpania - Norwegia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Włochy - Finlandia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Liechtenstein - Grecja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Bośnia i Hercegowina - Armenia

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

00:30

ATP 1000 Miami Open / 2. runda

11:00

Magazyn / Cafe Futbol (transmisja bezpłatna)

12:25

Magazyn / Cafe Dogrywka (transmisja bezpłatna)

12:30

Energa Basket Liga / TBV Start Lublin – Arka Gdynia

13:35

Puchar Świata, Norwegia

14:45

PlusLiga / ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów

14:45

KOPIA PlusLiga / ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów

14:45

KOPIA PlusLiga / ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów

14:45

KOPIA PlusLiga / ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów

14:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Walia - Słowacja

14:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Kazachstan - Rosja

17:30

Liga Siatkówki Kobiet / play off o prawo gry w półfinale

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Izrael - Austria

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / San Marino - Szkocja

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Węgry - Chorwacja

17:50

KOPIA Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 / Węgry - Chorwacja

17:50

KOPIA Eliminacje do Mistrzostwa Europy 2020 / Węgry - Chorwacja

18:00

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / 18:00 Studio; 20:35 Polska - Łotwa

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Cypr - Belgia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Holandia - Niemcy

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Słowenia - Macedonia Północna

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Irlandia Północna - Białoruś

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

00:30

ATP 1000 Miami Open / 3. runda

16:00

ATP 1000 Miami Open / 3. runda

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Turcja - Mołdawia

19:00

Magazyn / Magazyn Fortuna 1. liga

20:00

Puncher : Extra Time (transmisja bezpłatna)

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Francja - Islandia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Czarnogóra - Anglia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Portugalia - Serbia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Andora - Albania

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Kosowo - Bułgaria

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Luksemburg - Ukraina

23:00

ATP 1000 Miami Open / 3. runda

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

01:00

ATP 1000 Miami Open / 3. runda

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Armenia - Finlandia

18:00

1. liga siatkówki mężczyzn / 1/2 finału

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Malta - Hiszpania

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Włochy - Liechtenstein

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Szwajcaria - Dania

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Norwegia - Szwecja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Bośnia i Hercegowina - Grecja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Irlandia - Gruzja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Rumunia - Wyspy Owcze

23:00

ATP 1000 Miami Open / 1/8 finału

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

01:00

ATP 1000 Miami Open / 1/8 finału

17:30

PlusLiga / 1/4 finału

20:00

ATP 1000 Miami Open / I ćwierćfinał

20:30

PlusLiga / 1/4 finału

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - FC Union BerlinPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

10:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skróty

11:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Sevilla FC - Real SociedadPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty

17:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skróty

19:00

Formuła 1: Grand Prix AustraliiPowtórka

20:00

#ELEVENF1Powtórka

21:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

22:00

Formuła 1: Grand Prix AustraliiPowtórka

23:00

La Liga WorldPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - FC Union BerlinPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga włoska - skróty

17:00

The Best of ElevenPowtórka

17:25

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/6finału: HC Motor Zaporoże - PGE Vive KielceNa żywo

19:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

20:00

The Best of ElevenPowtórka

20:25

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/6finału: HC PPD Zagrzeb - HC VardarNa żywo

22:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty

23:00

#ELEVENF1Powtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - skróty

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - FC Union BerlinPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga włoska - skróty

11:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

15:55

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/6 finału: Orlen Wisła Płock - MOL-Pick SzegedNa żywo

17:30

The Best of ElevenPowtórka

17:55

Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/6 finału: Sporting CP - Telekom Veszprém HCNa żywo

19:30

The Best of Eleven

20:00

#ELEVENF1Powtórka

21:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga włoska - skróty

23:00

Eleven GolPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skróty

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skróty

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavésPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrótyPowtórka

11:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

16:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrótyPowtórka

17:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

21:00

#ELEVENF1Na żywo

22:00

Eleven GolPowtórka

23:00

#ELEVENF1Powtórka

00:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

10:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

17:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrótyPowtórka

19:00

#ELEVENF1Powtórka

20:00

Full Impact Serie APowtórka

20:30

La Liga World

21:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

23:00

Full Impact Serie APowtórka

23:30

La Liga WorldPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

11:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrótyPowtórka

17:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

20:00

FIFA Football

20:30

La Liga WorldPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

22:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

23:00

#ELEVENF1Powtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrótyPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

07:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavésPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrótyPowtórka

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United AFC - Sheffield United FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

16:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

17:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrótyPowtórka

19:00

FIFA Football

19:30

GP Confidential

20:00

Bundesliga Weekly

20:30

La Liga Show

21:00

#ELEVENF1

22:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrótyPowtórka

23:00

#ELEVENF1Powtórka

00:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

04:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrótyPowtórka

06:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

12:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

20:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

01:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

12:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

19:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

20:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

12:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

20:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

12:00

Magazyn ligi włoskiejPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

20:00

Eleven GolPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

01:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: RCD Espanyol - Sevilla FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: VfL Wolfsburg - Fortuna DüsseldorfPowtórka

12:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

19:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

20:00

#ELEVENF1Powtórka

21:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - Udinese CalcioPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

00:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

04:00

Magazyn ligi niemieckiejPowtórka

05:00

La Liga DocsPowtórka

06:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Leeds United FC - Sheffield United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Hamburger SV - SV Darmstadt 98Powtórka

09:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Genoa CFC - Juventus FCPowtórka

10:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: SD Huesca - CD AlavesPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Bayer 04 Leverkusen - Werder BremaPowtórka

12:00

Magazyn ligi hiszpańskiejPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu ćwierćfinałowego: Swansea City AFC - Manchester City FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Heidenheim - 1. FC Union BerlinPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - Inter MediolanPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Real Betis Balompie - FC BarcelonaPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05Powtórka

18:00