• Wtorek

    12 Listopada

  • Środa

    13 Listopada

  • Czwartek

    14 Listopada

  • Piątek

    15 Listopada

  • Sobota

    16 Listopada

  • Niedziela

    17 Listopada

  • Poniedziałek

    18 Listopada

06:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-BiałaPowtórka

07:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS BędzinPowtórka

10:00

AtleciPowtórka

10:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka RadomPowtórka

13:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejNa żywo

15:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

17:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS OlsztynNa żywo

20:30

AtleciPowtórka

21:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

23:00

Siatkówka mężczyzn: Liga włoskaPowtórka

01:00

Sporty walki: KSWPowtórka

06:00

Trans World SportPowtórka

07:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS BędzinPowtórka

09:30

Magazyn koszykarskiPowtórka

10:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS OlsztynPowtórka

13:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejNa żywo

15:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

17:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni RadomNa żywo

20:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia RzeszówNa żywo

22:30

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - AC MilanPremiera

01:00

Boks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze - superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth PerezPowtórka

06:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-BiałaPowtórka

07:00

AtleciPowtórka

07:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia RzeszówPowtórka

11:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS OlsztynPowtórka

13:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejNa żywo

15:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Turcja - IslandiaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Anglia - CzarnogóraNa żywo

22:50

AtleciPowtórka

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyNa żywo

00:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Francja - MołdawiaPowtórka

02:30

Sporty walki: KSWPowtórka

06:00

Trans World SportPowtórka

07:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Turcja - IslandiaPowtórka

09:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Anglia - CzarnogóraPowtórka

12:00

Inauguracja 85. plebiscytu na najlepszego sportowca Polski 2019Na żywo

13:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejNa żywo

15:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

17:30

Siatkówka: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocławNa żywo

20:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow SuwałkiNa żywo

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyNa żywo

00:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Hiszpania - MaltaPremiera

02:30

Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie: Turniej wagi ciężkiejPowtórka

06:00

Trans World SportPowtórka

07:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Hiszpania - MaltaPowtórka

09:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - ChorwacjaPowtórka

12:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie SosnowiecNa żywo

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt WarszawaNa żywo

18:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studioNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Izrael - PolskaNa żywo

22:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - studioNa żywo

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

02:00

Sporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Jacaré - waga półciężka: Jan Błachowicz - Ronaldo SouzaNa żywo

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - BiałoruśPowtórka

08:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Izrael - PolskaPowtórka

11:00

Cafe FutbolNa żywo

12:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - PGE FKS Stal MielecNa żywo

14:45

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS OlsztynNa żywo

17:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Izrael - PolskaPowtórka

19:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz finałowy gry pojedynczejNa żywo

21:30

Sporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Jacaré - waga półciężka: Jan Błachowicz - Ronaldo SouzaPowtórka

00:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

02:30

Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec - waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij CzudinowPowtórka

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Izrael - PolskaPowtórka

08:30

Cafe FutbolPowtórka

10:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bułgaria - CzechyPowtórka

12:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - MKS BędzinPowtórka

15:00

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS OlsztynPowtórka

17:30

Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: E.LECLERC Radomka Radom - Enea PTPS PiłaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Hiszpania - RumuniaNa żywo

22:50

AtleciPowtórka

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - ArmeniaPowtórka

02:30

Sporty walki: KSW 42 - walka: Mamed Khalidov - Tomasz NarkunPowtórka

06:00

Trans World SportPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Cafe FutbolPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Cafe FutbolPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Itas Trentino - Calzedonia WeronaPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Itas Trentino - Calzedonia WeronaPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowejPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowejPowtórka

13:45

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnejNa żywo

14:30

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad PerugiaPowtórka

17:20

Magazyn MLSPremiera

18:00

Hokej: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Skelleftea AIK - Djurgarden IFNa żywo

20:30

Cafe FutbolPowtórka

22:00

Magazyn koszykarskiPremiera

23:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowejPowtórka

01:00

Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie - walka: Michał Kita - Artur GłuchowskiPowtórka

06:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - FC UtrechtPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - FC UtrechtPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FK TeplicePowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FK TeplicePowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad PerugiaPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad PerugiaPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: FK Jablonec - AC Sparta PragaPowtórka

14:30

Hokej: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Skelleftea AIK - Djurgarden IFPowtórka

17:00

Trans World SportPowtórka

18:00

Hokej: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Mountfield HK - Adler ManheimNa żywo

20:30

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Consar RavennaNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowejPowtórka

01:00

Sporty walki: Gala FEN 23 w Lubinie - walka: Mateusz Rębecki - Daguir ImawowPowtórka

06:00

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: FK Jablonec - AC Sparta PragaPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: FK Jablonec - AC Sparta PragaPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoskaPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoskaPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FK TeplicePowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FK TeplicePowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Consar RavennaPowtórka

14:30

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - AC MilanPowtórka

17:00

KOTV ClassicsPowtórka

18:15

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Anadolu Efes Stambuł - Zenit Sankt PetersburgNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Francja - MołdawiaNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejPremiera

01:00

Sporty walki: Gala Babilon MMA 6 - walka: Paweł Pawlak - Daniel SkibińskiPowtórka

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - LitwaPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - LitwaPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw EuropyPowtórka

09:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 1. sesja treningowa w klasie Moto3Na żywo

09:55

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 1. sesja treningowa w klasie MotoGPNa żywo

10:55

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 1. sesja treningowa w klasie Moto2Na żywo

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Magazyn koszykarskiPowtórka

13:15

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 2. sesja treningowa w klasie Moto3Na żywo

14:10

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 2. sesja treningowa w klasie MotoGPNa żywo

15:30

Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Mińsku - sprint kobietNa żywo

15:50

Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Mińsku - sprint mężczyznNa żywo

16:30

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - program krótki kobietNa żywo

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Finlandia - LiechtensteinNa żywo

20:00

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnejPremiera

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Rumunia - SzwecjaNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejPremiera

01:00

Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie - walka: Michał Kita - Artur GłuchowskiPowtórka

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Finlandia - LiechtensteinPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Finlandia - LiechtensteinPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Finlandia - LiechtensteinPowtórka

09:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 3. sesja treningowa w klasie Moto3Na żywo

09:55

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 3. sesja treningowa w klasie MotoGPNa żywo

10:55

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - 3. sesja treningowa w klasie Moto2Na żywo

11:30

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - program dowolny solistówNa żywo

13:40

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - taniec dowolny solistówNa żywo

14:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Cypr - SzkocjaNa żywo

17:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Cuprum LubinNa żywo

20:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - MKS BędzinNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Chorwacja - SłowacjaPremiera

01:00

Sporty walki: Gala FFF 1 w Zielonej Górze - walka: Paweł Trybała - Marcin NajmanPowtórka

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - MacedoniaPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - MacedoniaPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - MacedoniaPowtórka

08:40

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - rozgrzewka w klasie Moto3Na żywo

09:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - rozgrzewka w klasie Moto2Na żywo

09:40

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - rozgrzewka w klasie MotoGPNa żywo

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

ATP World Tour UncoveredPowtórka

11:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - wyścig w klasie Moto3Na żywo

12:20

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - wyścig w klasie Moto2Na żywo

14:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji - wyścig w klasie MotoGPNa żywo

14:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Serbia - UkrainaNa żywo

17:30

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: Asseco Arka Gdynia - Legia WarszawaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Andora - TurcjaNa żywo

23:00

Curling: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - Rosja - SzkocjaPremiera

01:00

Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie - walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick SchmidPowtórka

06:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Serbia - UkrainaPowtórka

07:00

Sport fleszPremiera

07:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Serbia - UkrainaPowtórka

08:00

Sport fleszPremiera

08:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoskaPowtórka

09:00

Sport fleszPremiera

09:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoskaPowtórka

10:00

Sport fleszPremiera

10:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Andora - TurcjaPowtórka

11:00

Sport fleszPremiera

11:07

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Andora - TurcjaPowtórka

12:00

Sport fleszPremiera

12:07

Siatkówka mężczyzn: Liga włoskaPowtórka

14:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Cypr - SzkocjaPowtórka

16:00

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnejNa żywo

17:00

Cafe FutbolPowtórka

18:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - MacedoniaPowtórka

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Irlandia - DaniaNa żywo

23:00

Curling: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - Szkocja - SzwecjaPremiera

01:00

Sporty walki: Gala Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach - walka: Michał Kita - Ednaldo OliveiraPowtórka

06:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej: Danił Miedwiediew - Stefanos TsitsipasPowtórka

08:30

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej: Rafael Nadal - Alexander ZverevPowtórka

11:00

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: OKS Stomil Olsztyn - Warta PoznańPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - RKC WaalwijkPowtórka

16:00

Magazyn ligi holenderskiejPowtórka

16:50

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - FC UtrechtPowtórka

19:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejNa żywo

21:00

Magazyn FIA WECPremiera

22:00

Piłka nożna: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FK TeplicePowtórka

00:00

KOTV ClassicsPowtórka

01:00

Boks: MB Boxing Night w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert ParzęczewskiPowtórka

06:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejPowtórka

08:30

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Willem II - PSV EindhovenPowtórka

13:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-BiałaPowtórka

16:00

Magazyn koszykarskiPowtórka

16:50

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: OKS Stomil Olsztyn - Warta PoznańPowtórka

19:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnejNa żywo

21:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

23:00

Siatkówka mężczyzn: Liga włoskaPowtórka

01:00

Sporty walki: KSW 25: Khalidov vs. Sakurai 2 - waga średnia: Mamed Khalidov - Ryuta SakuraiPowtórka

06:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejPowtórka

08:30

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - AC MilanPowtórka

13:30

Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-BiałaPowtórka

16:00

AtleciPowtórka

16:30

7. strefaNa żywo

18:00

Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga - mecz: LUK Politechnika Lublin - UKS Mickiewicz KluczborkNa żywo

21:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

23:00

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - mecz: Kioene Padwa - Sir Safety Conad PerugiaPremiera

01:00

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Real Madryt - FC BarcelonaPremiera

03:00

Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu - waga superlekka: Michał Chudecki - Timur KuzakhmedovPowtórka

06:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejPowtórka

08:30

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejPowtórka

11:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - LitwaPowtórka

12:00

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - program krótki solistówNa żywo

12:40

Trans World SportPowtórka

14:00

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - pary taneczneNa żywo

15:45

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - ceremonia otwarciaNa żywo

16:30

Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Mińsku - bieg na 3000 m kobietNa żywo

17:30

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: King Szczecin - Enea Astoria BydgoszczNa żywo

21:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejNa żywo

23:00

Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Real Madryt - FC BarcelonaPowtórka

01:00

Sporty walki: KSW 26 - waga średnia: Michał Materla - Jay SilvaPowtórka

06:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczejPowtórka

08:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Rumunia - SzwecjaPowtórka

11:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - GruzjaPowtórka

13:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - 1. mecz półfinałowy gry podwójnejNa żywo

15:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

17:30

Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Start LublinNa żywo

20:20

AtleciPowtórka

21:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczejNa żywo

23:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - 2. mecz półfinałowy gry podwójnejPremiera

01:00

Curling: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - mecz: Szwecja - SzwajcariaPremiera

03:00

Curling: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - mecz: Dania - SzwecjaPremiera

05:00

Boks: Gala w Legionowie - waga półciężka: Michał Cieślak - Youri KalengaPowtórka

07:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Hongkongu - mecz finałowyNa żywo

08:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Hongkongu - mecz finałowyNa żywo

09:00

Curling kobiet: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - mecz: Szwecja - SzwajcariaNa żywo

11:00

Badminton: Turniej BWF World Tour w Hongkongu - mecz finałowyNa żywo

12:00

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - ceremonia medalowaNa żywo

13:00

Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup - pokazy mistrzówNa żywo

14:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Luksemburg - PortugaliaNa żywo

17:30

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Albania - FrancjaNa żywo

22:50

AtleciPremiera

23:30

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazynNa żywo

00:30

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz finałowy gry podwójnejPremiera

02:30

Sporty walki: KSW 24: Starcie Gigantów - waga ciężka: Mariusz Pudzianowski - Sean McCorklePowtórka

06:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz gry pojedynczejPowtórka

08:00

Curling: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - mecz: Rosja - SzwajcariaNa żywo

10:00

Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz gry pojedynczejPowtórka

12:00

Curling: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - mecz: Szkocja - SzwajcariaNa żywo

14:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Luksemburg - PortugaliaPowtórka

16:00

AtleciPowtórka

16:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Albania - FrancjaPowtórka

18:10

Formuła 1: Grand Prix Brazylii - skrót wyściguPremiera

19:20

Magazyn Fortuna 1. ligiPremiera

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - ArmeniaNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bułgaria - CzechyPowtórka

01:00

Boks: Gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie - waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj WowkPowtórka

07:00

Sporty walki: KSW 50 - walka: Philip De Fries - Luis HenriquePowtórka

10:40

Sporty walki: Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach - walka: Michał Kita - Ednaldo OliveiraPowtórka

13:05

Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina - waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric MolinaPowtórka

16:35

AtleciPowtórka

17:00

Hokej: Liga Mistrzów - mecz: 1/8 finału: Junost' Mińsk - EHC Red Bull MonachiumNa żywo

18:55

Boks: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Adam Kownacki - Chris ArreolaPowtórka

19:45

Hokej: Liga Mistrzów - mecz: 1/8 finału: SC Bern - Lulea HFNa żywo

21:40

Boks: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Adam Kownacki - Chris ArreolaPowtórka

23:00

Sporty walki: FEN 24 w Warszawie - walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick SchmidPowtórka

02:10

Boks: Gala w Arłamowie - waga ciężka: Andrzej Wawrzyk - Francois BothaPowtórka

04:25

Boks: Gala w Ełku - waga junior ciężka: Adam Balski - Taras OleksiyenkoPowtórka

07:00

Sporty walki: KSW 30 - walka: Borys Mańkowski - Mohsen BahariPowtórka

10:30

Boks: Legionowo Boxing Night - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Michael GrantPowtórka

13:10

Sporty walki: Gala FEN 25 w Ostródzie - walka: Maciej Jewtuszko - Vaso BakocevicPowtórka

15:55

Boks: Walka o pas WBA w Nottingham - waga piórkowa: Jordan Gill - Enrique TinocoPowtórka

19:00

Sporty walki: UFC 240 w Edmonton - walka: Max Holloway - Frankie EdgarPowtórka

21:25

KOTV ClassicsPowtórka

22:15

Boks: Gala w Katowicach - walka: Robert Parzęczewski - Dmitrii ChudinovPowtórka

03:05

Boks: Gala w Częstochowie - waga junior ciężka: Łukasz Janik - Lars BuchholzPowtórka

07:00

Sporty walki: Gala FEN 17 w Gdyni - walka: Kamil Łebkowski - Saulius BuciusPowtórka

10:15

Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie - walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian ZorczykowskiPowtórka

12:45

Boks: Gala w Gdańsku - waga ciężka: Andrzej Gołota - Przemysław SaletaPowtórka

17:05

Sporty walki: KSW 32 - walka: Mariusz Pudzianowski - Peter GrahamPowtórka

20:15

Boks: Gala w Sheffield - waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael ZerafaPowtórka

23:35

Sporty walki: Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach - walka: Szymon Kołecki - Michał BobrowskiPowtórka

03:00

Boks: Gala w Rzeszowie - waga junior ciężka: Łukasz Janik - Rico HoyePowtórka

07:00

Boks: Gala w Kaliszu - walka: Ewa Brodnicka - Lela TerashviliPowtórka

10:25

Sporty walki: UFC 242 w Abu Dhabi - walka: Khabib Nurmagomedov - Dustin PoirierPowtórka

12:40

Boks: Gala w Toronto z 1966 roku - waga ciężka: Muhammad Ali - George ChuvaloPowtórka

13:45

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Nowym Jorku - waga ciężka: Deontay Wilder - Artur SzpilkaPowtórka

16:10

Sporty walki: KSW 47 - walka: Philip De Fries - Tomasz NarkunPowtórka

20:40

AtleciPowtórka

21:05

Boks: Walka o pas EBU European w Liverpoolu - waga superlekka: Liam Smith - Sam EggingtonPowtórka

00:20

Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 6 we Wrocławiu - walki: Victor Marinho - Tymoteusz Świątek; Marcin Zontek - Maciej BrowarskiPowtórka

03:55

Boks: Ptak Warsaw Expo Boxing Night w Nadarzynie - waga półciężka: Robert Parzęczewski - Jackson JuniorPowtórka

07:00

Boks: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Adam Kownacki - Chris ArreolaPowtórka

09:25

Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie - waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Patrick MendyPowtórka

14:05

Sztuki walki: Armia Fight Night 7 w Lublinie - walka: Piotr Wawrzyniak - Ioannis PalaiologosPowtórka

18:00

Boks: Gala boksu olimpijskiego w Warszawie - mecz: Polska - NiemcyNa żywo

20:30

Sporty walki: KSW 49 - walka: Michał Materla - Scott AskhamPowtórka

21:35

Boks: Gala w Legionowie - waga półciężka: Michał Cieślak - Youri KalengaPowtórka

01:15

Boks: Gala w Tokio z 1990 roku - waga ciężka: Mike Tyson - James Buster DouglasPowtórka

01:55

Sporty walki: FEN 20: Next Level - walka: Stanisław Zaniewski - Radosław PaczuskiPowtórka

06:15

Boks: Walka o pas WBA International w Peterborough - waga piórkowa: Jordan Gill - Emmanuel DominguezPowtórka

07:00

Sporty walki: Gala Babilon MMA 6 - walka: Paweł Pawlak - Daniel SkibińskiPowtórka

10:10

Boks: Gala w Kinszasie z 1974 roku - waga ciężka: Muhammad Ali - George ForemanPowtórka

10:55

Boks: Gala w Częstochowie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Fred KassiPowtórka

13:30

Rugby: Ekstraliga - OKS Skra Warszawa - RC Orkan SochaczewNa żywo

15:20

KOTV ClassicsPowtórka

16:10

Sporty walki: Gala FEN 26 we Wrocławiu - walka: Andrzej Grzebyk - Robert FonsecaPowtórka

19:25

Boks: Gala w Wieliczce - waga średnia: Robert Talarek - John RenePowtórka

19:40

Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach - walka: Yurii Bosyi - Patryk SurdynPowtórka

22:45

Boks: Gala w Londynie - waga ciężka: David Allen - Lucas BrownePowtórka

01:55

Boks: Gala w Wieliczce - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Gbenga OluokunPowtórka

04:25

Sporty walki: Gala Muay Thai we WrocławiuPowtórka

07:00

Boks: POLSAT Boxing Night 7: Nowe rozdanie - waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon HaumonoPowtórka

12:20

Sporty walki: KSW 50 - walka: Philip De Fries - Luis HenriquePowtórka

16:00

KOTV ClassicsPowtórka

16:50

Boks: Gala Babilon Boxing Night w Legionowie - waga junior ciężka: Michał Cieślak - Siergiej RadczenkoPowtórka

19:50

Sporty walki: Gala FEN 25 w Ostródzie - walka: Maciej Jewtuszko - Vaso BakocevicPowtórka

22:35

Boks: Walka o pas EBU European w Liverpoolu - waga superlekka: Liam Smith - Sam EggingtonPowtórka

01:50

Sporty walki: Gala Babilon MMA 3 w Radomiu - walka: Szymon Kołecki - Łukasz BorowskiPowtórka

05:10

Boks: Gala w Radomiu - waga półciężka: Dariusz Sęk - Mohamed BelkacemPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Standard Liege - Eintracht FrankfurtPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: LASK Linz - PSV EindhovenPowtórka

15:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

17:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Standard Liege - Eintracht FrankfurtPowtórka

19:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

20:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FC Porto - Rangers FCPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SCPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: F91 Dudelange - Sevilla FCPowtórka

02:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Borussia Dortmund - Inter MediolanPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Olympiakos SFP - FC Bayern MonachiumPowtórka

10:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)Powtórka

11:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)Powtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Club Brugge KV - Paris Saint-GermainPowtórka

13:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)Powtórka

13:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)Powtórka

14:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

15:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

16:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelesa (2012)Powtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Chelsea FC - AFC AjaxPowtórka

18:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)Powtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Atletico Madryt - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Szachtar Donieck - GNK Dinamo ZagrzebPowtórka

22:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)Powtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Juventus FC - Lokomotiw MoskwaPowtórka

00:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)Powtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Chelsea FC - AFC AjaxPowtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Olympiakos SFP - FC Bayern MonachiumPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Club Brugge KV - Paris Saint-GermainPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu EuropyPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Borussia DortmundPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy w sezonie 2003/2004: Chelsea FC - Arsenal FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SL Benfica - Olympique LyonPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy w sezonie 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

16:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Bayern Monachium - Olympiakos SFPPowtórka

18:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: AFC Ajax - Chelsea FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - LitwaNa żywo

22:30

Magazyn Ligi MistrzówPremiera

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SK Slavia Praga - FC BarcelonaPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Borussia DortmundPowtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SL Benfica - Olympique LyonPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

08:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

10:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)Powtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

12:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)Powtórka

13:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FC Porto - Rangers FCPowtórka

15:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)Powtórka

15:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SCPowtórka

17:20

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Armenia - GrecjaNa żywo

20:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - GruzjaNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czechy - KosowoPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Standard LiegePowtórka

02:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy w sezonie 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FC Porto - Rangers FCPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy w sezonie 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SCPowtórka

15:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

17:20

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - ŁotwaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - BiałoruśNa żywo

23:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - Macedonia PółnocnaPremiera

01:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - GruzjaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

07:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Armenia - GrecjaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - GruzjaPowtórka

11:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - ŁotwaPowtórka

13:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - BiałoruśPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Atletico Madryt - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

16:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

17:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kosowo - AngliaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Mołdawia - IslandiaNa żywo

23:00

Magazyn Ligi MistrzówPremiera

23:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Juventus FC - Lokomotiw MoskwaPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Olympiakos SFP - FC Bayern MonachiumPowtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Szachtar Donieck - GNK Dinamo ZagrzebPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Atletico Madryt - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

07:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - ŁotwaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - BiałoruśPowtórka

11:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kosowo - AngliaPowtórka

13:00

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Mołdawia - IslandiaPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Atletico Madryt - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy w sezonie 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Juventus FC - Lokomotiw MoskwaPowtórka

18:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: AFC Ajax - Chelsea FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: RB Lipsk - FC ZenitPowtórka

22:30

Piłka nożna: Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SK Slavia Praga - FC BarcelonaPowtórka

00:30

Piłka nożna: Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Borussia DortmundPowtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SL Benfica - Olympique LyonPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Borussia DortmundPowtórka

10:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Chelsea FC - Arsenal FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SL Benfica - Olympique LyonPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

16:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Bayern Monachium - Olympiakos SFPPowtórka

18:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: AFC Ajax - Chelsea FCPowtórka

21:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: RB Lipsk - FC ZenitPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SK Slavia Praga - FC BarcelonaPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Borussia DortmundPowtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SL Benfica - Olympique LyonPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Atletico MadrytPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

10:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Feyenoord - BSC Young BoysPowtórka

13:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FC Porto - Rangers FCPowtórka

15:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SCPowtórka

17:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Standard Liege - Eintracht FrankfurtPowtórka

19:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

23:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: LASK Linz - PSV EindhovenPowtórka

02:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)Powtórka

02:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Standard Liege - Eintracht FrankfurtPowtórka

05:00

Cafe FutbolPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: SS Lazio - Celtic FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

15:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Standard Liege - Eintracht FrankfurtPowtórka

17:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

19:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

20:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)Powtórka

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czechy - KosowoNa żywo

23:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)Powtórka

23:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SCPowtórka

01:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

01:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

02:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: SS Lazio - Celtic FCPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Tottenham Hotspur FC - FK Crvena zvezdaPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Olympiakos SFP - FC Bayern MonachiumPowtórka

10:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)Powtórka

11:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)Powtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Club Brugge KV - Paris Saint-GermainPowtórka

13:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)Powtórka

13:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)Powtórka

14:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Atalanta BC - Manchester City FCPowtórka

15:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

16:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelesa (2012)Powtórka

16:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Atletico MadrytPowtórka

18:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)Powtórka

19:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Atletico Madryt - Bayer 04 LeverkusenPowtórka

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bośnia i Hercegowina - WłochyNa żywo

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Juventus FC - Lokomotiw MoskwaPowtórka

00:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Tottenham Hotspur FC - FK Crvena zvezdaPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Olympiakos SFP - FC Bayern MonachiumPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Club Brugge KV - Paris Saint-GermainPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu EuropyPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Atalanta BC - Manchester City FCPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Borussia DortmundPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Chelsea FC - Arsenal FCPowtórka

11:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SL Benfica - Olympique LyonPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

16:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: AFC Ajax - Chelsea FCPowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Rosja - BelgiaNa żywo

20:35

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Irlandia Północna - HolandiaNa żywo

23:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SK Slavia Praga - FC BarcelonaPowtórka

01:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Borussia DortmundPowtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: SL Benfica - Olympique LyonPowtórka

04:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Salzburg - SSC NapoliPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

08:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

10:30

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Chelsea FC - Arsenal FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

13:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FC Porto - Rangers FCPowtórka

15:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SCPowtórka

17:20

Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze MistrzówPowtórka

17:50

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bułgaria - CzechyNa żywo

20:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

00:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

02:00

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)Powtórka

02:30

Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FC Porto - Rangers FCPowtórka

05:00

Cafe FutbolPowtórka

06:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009Powtórka

07:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

08:30

Magazyn Ligi MistrzówPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FCPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Rangers FC - FC PortoPowtórka

13:00

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2003/2004: Arsenal FC - Chelsea FCPowtórka

13:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Vitoria SC - Arsenal FCPowtórka

15:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

17:30

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: SS Lazio - Celtic FCPowtórka

19:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70.Powtórka

20:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FC Porto - Rangers FCPowtórka

22:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SCPowtórka

00:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Łudogorec Razgrad - RCD EspanyolPowtórka

02:00

Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76Powtórka

02:30

Magazyn Ligi Mistrzów: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90Powtórka

03:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS LazioPowtórka

05:00

Piłka nożna: Liga Europy - mecz: RCD Espanyol - Łudogorec RazgradPowtórka

19:45

Hokej / Liga Mistrzów w hokeju / 1/8 finału SC Bern - Lulea Hockey

21:00

Nitto ATP Finals / single: Djokovic N. - Thiem D.

22:00

Magazyn koszykarski (transmisja bezpłatna)

13:00

Nitto ATP Finals / 13:00 debel: Cabal J.S. / Farah R. - Rojer J-J. / Tecau H.; 15:00 singiel: Nadal R.- Miedwiediew D.

17:30

PlusLiga / Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom

18:00

Hokej / Liga Mistrzów w hokeju / Mountfield HK - Adler Mannheim

19:00

Nitto ATP Finals / 19:00 debel Krawietz K. / Mies A. - Herbert P.H. / Mahut N. ; 21:00 singiel: Tsitsipas S. - Zverev A.

20:30

PlusLiga / Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów

20:30

Liga włoska / Vero Volley Monza - Consar Ravenna

13:00

Nitto ATP Finals / 13:00 deble; 15:00 single

13:00

KOPIA Nitto ATP Finals / 13:00 deble; 15:00 single

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Turcja - Islandia

18:00

1. liga siatkarska / LUK Politechnika Lublin - Mickiewicz Kluczbork

18:15

Euroliga / Anadolu Efes Stambuł - Zenit Sankt Petersburg

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Anglia - Czarnogóra

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Francja - Mołdawia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Czechy - Kosowo

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Portugalia - Litwa

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Serbia - Luksemburg

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Albania - Andora

21:00

Nitto ATP Finals / single

21:00

KOPIA Nitto ATP Finals / single

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

09:00

MOTO GP / GP Walencji, Tor: Ricardo Tormo / I i II sesja treningowa (transmisja bezpłatna)

13:00

Nitto ATP Finals / 13:00 deble; 15:00 single

17:30

Konferencja prasowa reprezentacji Polski w Izraelu (transmisja bezpłatna)

17:30

Liga Siatkówki Kobiet / ŁKS Commercecon Łódź - #Volley Wrocław

17:30

Energa Basket Liga / King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Finlandia - Liechtenstein

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Armenia - Grecja

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Norwegia - Wyspy Owcze

20:30

PlusLiga / Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Szwajcaria - Gruzja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Rumunia - Szwecja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Bośnia i Hercegovina - Włochy

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Hiszpania - Malta

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Dania - Gibraltar

21:00

Nitto ATP Finals / single

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

09:00

MOTO GP / GP Walencji, Tor: Ricardo Tormo / III i IV sesja treningowa, kwalifikacje (transmisja bezpłatna)

12:30

Fortuna 1. liga / Podbeskidzie Bielsko - Biała - Zagłebie Sosnowiec

13:00

Nitto ATP Finals / 13:00 I półfinał debla; 15:00 I półfinał singla

14:45

PlusLiga / Aluron Virtu CMC Zawiercie - Pojekt Warszawa

14:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Cypr - Szkocja

17:30

PlusLiga / GKS Katowice - Cuprum Lubin

17:30

Energa Basket Liga / Trefl Sopot - Start Lublin

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Azerbejdżan - Walia

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / San Marino - Kazachstan

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Rosja - Belgia

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Słowenia - Łotwa

18:00

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / 18:00 Sudio; 20:35 Izrael - Polska

18:00

Gala boksu olimpijskiego w Warszawie / Polska - Niemcy

20:30

PlusLiga / PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Chorwacja - Słowacja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Austria - Macedonia

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Niemcy - Białoruś

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Irlandia Północna - Holandia

21:00

Nitto ATP Finals / II półfinał singla

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

08:40

MOTO GP / GP Walencji, Tor: Ricardo Tormo / GP Walencji, Tor: Ricardo Tormo (transmisja bezpłatna)

11:00

Magazyn / Cafe Futbol (transmisja bezpłatna)

12:25

Magazyn / Cafe Dogrywka (transmisja bezpłatna)

12:30

Fortuna 1. liga / Warta Poznań - Stal Mielec

13:30

Ekstraliga / OKS Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew

14:45

PlusLiga / Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

14:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Serbia - Ukraina

14:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Luksemburg - Portugalia

16:30

Formuła 1 / FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DO BRASIL / 16:30 Parada kierowców, 17:10 Studio, 18:05 Wyścig

17:30

PlusLiga / Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle

17:30

Energa Basket Liga / Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Kosowo - Anglia

17:50

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Bułgaria - Czechy

19:00

Nitto ATP Finals / Finał singli

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Albania - Francja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Andora - Turcja

20:35

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Mołdawia - Islandia

23:30

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 / Magazyn

16:00

Konferencja prasowa na Stadionie Narodowym (transmisja bezpłatna)

19:20

Magazyn / Magazyn Fortuna 1. liga

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

07:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

08:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

10:00

BundesligaPowtórka

11:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

13:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

14:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

16:00

LaLiga SantanderPowtórka

17:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

18:00

#ELEVENF1Powtórka

19:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

20:00

LaLiga World

20:30

The Inside LineNa żywo

21:00

Serie A TIMPowtórka

22:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

23:00

Eleven GolPowtórka

00:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

01:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

02:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

04:00

LaLiga SantanderPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

08:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

10:00

LaLiga SantanderPowtórka

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

13:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

14:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

16:00

Serie A TIMPowtórka

17:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

18:00

Eleven GolPowtórka

19:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

20:00

Full Impact Serie APowtórka

20:30

LaLiga World

21:00

BundesligaPowtórka

22:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

23:00

#ELEVENF1Powtórka

00:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

01:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

02:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

04:00

LaLiga SantanderPowtórka

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

07:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

08:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

10:00

Serie A TIMPowtórka

11:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

13:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

14:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

16:00

BundesligaPowtórka

17:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

18:00

#ELEVENF1Powtórka

19:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

20:00

Bundesliga

20:30

GP ConfidentialNa żywo

21:00

LaLiga SantanderPowtórka

22:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

23:00

#ELEVENF1Na żywo

00:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

01:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

02:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

04:00

LaLiga SantanderPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

08:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

10:00

BundesligaPowtórka

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

13:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

14:00

GP ConfidentialPowtórka

14:30

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

14:55

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - 1. sesja treningowaNa żywo

16:30

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

17:00

#ELEVENF1Powtórka

18:00

GP ConfidentialPowtórka

18:55

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - 2. sesja treningowaNa żywo

20:30

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

21:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - 2. sesja treningowaPowtórka

22:50

#ELEVENF1Na żywo

23:20

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - 2. sesja treningowaPowtórka

01:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

02:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

04:00

Piłka nożna: LaLiga SantanderPowtórka

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

07:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

08:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

10:00

LaLiga SantanderPowtórka

11:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - 1. sesja treningowaPowtórka

12:40

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - 2. sesja treningowaPowtórka

14:25

#ELEVENF1Powtórka

15:00

GP ConfidentialPowtórka

15:30

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

15:55

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - 3. sesja treningowaNa żywo

17:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

17:30

GP ConfidentialPowtórka

18:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

18:55

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - sesja kwalifikacyjnaNa żywo

20:10

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

21:20

#ELEVENF1Powtórka

22:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - sesja kwalifikacyjnaPowtórka

23:20

The Inside LinePowtórka

00:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

01:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

02:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

04:00

LaLiga SantanderPowtórka

05:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

08:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

10:00

Serie A TIMPowtórka

11:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

13:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

14:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - sesja kwalifikacyjnaPowtórka

15:25

#ELEVENF1Powtórka

16:00

GP ConfidentialPowtórka

16:30

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - parada kierowcówNa żywo

17:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

18:05

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019Na żywo

20:15

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019 - studioNa żywo

21:20

#ELEVENF1Powtórka

22:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019Powtórka

00:00

GP ConfidentialPowtórka

00:30

The Inside LinePowtórka

01:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

02:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

04:00

LaLiga SantanderPowtórka

05:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

06:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

07:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

08:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

09:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

10:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019Powtórka

12:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

13:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

14:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

15:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

16:00

BundesligaPowtórka

17:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

18:00

Eleven GolPowtórka

19:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

20:00

Serie A TIMPowtórka

21:00

#ELEVENF1Na żywo

22:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

23:00

#ELEVENF1Powtórka

00:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

01:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

02:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

03:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

04:00

LaLiga SantanderPowtórka

06:00

LaLigaPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

09:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

10:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

12:00

Serie A TIMPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

15:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

16:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

18:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

21:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

22:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

00:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

01:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

03:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

04:00

BundesligaPowtórka

05:00

LaLiga SantanderPowtórka

06:00

Serie A TIMPowtórka

07:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

09:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

10:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

12:00

BundesligaPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

15:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

16:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

18:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

19:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

21:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

22:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

00:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

03:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

04:00

BundesligaPowtórka

05:00

Serie A TIMPowtórka

06:00

BundesligaPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

09:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

10:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

12:00

LaLiga SantanderPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

15:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

16:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

21:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

22:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

00:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

01:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

03:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

04:00

BundesligaPowtórka

05:00

Serie A TIMPowtórka

06:00

LaLiga SantanderPowtórka

07:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

09:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

10:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

12:00

Serie A TIMPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

15:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

16:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

18:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

19:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

21:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

22:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

00:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

03:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

04:00

BundesligaPowtórka

05:00

LaLiga SantanderPowtórka

06:00

Serie A TIMPowtórka

07:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

09:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

10:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

12:00

BundesligaPowtórka

13:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

15:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

16:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

18:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

19:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

21:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

22:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

00:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

01:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

03:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

04:00

BundesligaPowtórka

05:00

Serie A TIMPowtórka

06:00

BundesligaPowtórka

07:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

09:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

10:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

12:00

LaLiga SantanderPowtórka

13:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

14:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: FC Sankt Pauli - VfL BochumPowtórka

15:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

16:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

21:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

22:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

00:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka

02:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

03:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

04:00

BundesligaPowtórka

05:00

Serie A TIMPowtórka

06:00

BundesligaPowtórka

07:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

08:00

Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: Holstein Kiel - Hamburger SVPowtórka

09:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

10:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: FC Barcelona - Celta VigoPowtórka

11:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

12:00

LaLiga SantanderPowtórka

13:00

Formula 1: FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DO BRASIL 2019Powtórka

15:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

16:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Atletico Madryt - RCD EspanyolPowtórka

17:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Mönchengladbach - Werder BremaPowtórka

18:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Inter Mediolan - Hellas WeronaPowtórka

19:00

Piłka nożna: Puchar Anglii - skrót meczu: Dulwich Hamlet FC - Carlisle United FCPowtórka

20:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna DüsseldorfPowtórka

21:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: SSC Napoli - Genoa CFCPowtórka

22:00

Piłka nożna: LaLiga Santander - skrót meczu: Valencia CF - Granada CFPowtórka

23:00

Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Borussia DortmundPowtórka

00:00

Piłka nożna: Serie A TIM - skrót meczu: Juventus FC - AC MilanPowtórka

01:00

Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Nottingham Forest FC - Derby County FCPowtórka