Paige VanZant w walce na gołe pięści z Rachael Ostovich! To "najpiękniejsza walka" w historii? (ZDJĘCIA)

Sporty walki
fot. Instagram
Paige VanZant jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w sportach walki.

W nocy z soboty na niedzielę była gwiazda UFC Paige VanZant po raz kolejny spróbuje swoich sił w walce na gołe pięści. Jej przeciwniczką będzie Rachael Ostovich, która w przeszłości również rywalizowała w największej amerykańskiej organizacji MMA. Obie panie łączy również wspólna cecha, jaką jest nietuzinkowa uroda - czy czeka nas najpiękniejsza walka w historii sportów walki?

Paige VanZant i Rachael Ostovich to zawodniczki posiadające bogatą przeszłość w UFC. Pierwsza z nich w organizacji Dany White'a zadebiutowała w 2014 roku i stoczyła w niej w sumie dziewięć pojedynków, po czym odeszła tłumacząc się zbyt niskimi jej zdaniem zarobkami. Druga walczyła w oktagonie czterokrotnie, jednak po trzech kolejnych porażkach z rzędu, poszła szukać szczęścia w innych formułach sportów walki.

 

Obie panie spotkały się w oktagonie UFC w 2019 roku i wówczas górą była pierwsza z wymienionych, poddając rywalkę dźwignią na rękę, w drugiej rundzie. Teraz Amerykanki próbują swoich sił w walce na gołe pięści, w której również mają już przetarcie. VanZant w swoim debiucie w organizacji BKFC, mimo bardzo dobrej postawy, przegrała z Britain Hart za sprawą jednogłośnej decyzji sędziów (wszyscy punktowali 49:45 na korzyść Hart).

 

Obie panie imponują urodą, wobec czego czeka nas prawdopodobnie jedna z "najpiękniejszych walk" w historii sportów walki. Zresztą, sprawdźcie sami!

 

 

Więcej zdjęć Paige VanZant i Rachael Ostovich na kolejnych stronach...

 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.