Polska - Słowacja. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet zmierzy się ze Słowacją w kolejnym meczu towarzyskim. Dla obu zespołów jest to sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. Relacja i wynik na żywo z meczu Polska - Słowacja na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet jeszcze nie przegrały żadnego z rozegranych w tym miesiącu meczów towarzyskich. Biało-Czerwone podczas trzech starć z Rumunią nie straciły ani jednego seta. Swoje ostatnie starcie ze Słowacją również wygrały bez większych problemów. Rywalkom udało się wywalczyć jednego seta, ale nie przeszkodziło to Polkom w odniesieniu pewnego zwycięstwa 3:1.

 

ZOBACZ TAKŻE: 3:0 z gospodarzami! Polscy siatkarze wywalczyli awans do ćwierćfinału igrzysk Tokio 2020

 

Najbliższe rywalki naszych siatkarek, przed ostatnim meczem towarzyskim brały udział w Golden League. Nie poradziły sobie tam najlepiej, wygrywając zaledwie jedno, z czterech rozegranych spotkań. Natomiast w kwalifikacjach do mistrzostw Europy osiągnęły sukces, wygrywając każdy mecz i tracąc w tym czasie zaledwie jednego seta. 

 

Najpierw Polki w meczach towarzyskich miały mierzyć się z Belgią, ale przez zakażenia koronawirusem w tym zespole nie było to możliwe. Zawodniczki ze Słowacji zastąpiły Belgijki. 

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska - Słowacja na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00. 

AA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.