Tokio 2020. Jeździectwo: Małgorzata Cybulska 18. po próbie ujeżdżenia

Inne
fot. PAP
Małgorzata Cybulska na koniu Chenaro 2 zajmuje 18. miejsce po ujeżdżeniu we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w igrzyskach w Tokio.

Małgorzata Cybulska na koniu Chenaro 2 zajmuje 18. miejsce po ujeżdżeniu we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w igrzyskach w Tokio. Prowadzi Niemiec Michael Jung, złoty medalista olimpijski z Londynu i Rio de Janeiro.

Jan Kamiński (Jard) plasuje się na 32. pozycji, a Joanna Pawlak (Fantastic Frieda) jest 55.

 

Rezultaty uwzględniane są także w rywalizacji drużynowej, w której biało-czerwoni awansowali z 14. na 12. lokatę w stawce 15 reprezentacji. Na czele Wielka Brytania, przed Niemcami i Nową Zelandią.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Kiedy startują Polacy? Terminarz, program, godziny

 

Indywidualnie prowadzenie objął Jung, który w sobotę obchodzi 39. urodziny. Za nim sklasyfikowani są Brytyjczyk Oliver Townend i Chińczyk Alex Hua Tian.

 

Kolejna część rywalizacji WKKW odbędzie się w niedzielę.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

KN, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.