Tokio 2020. Piłka nożna. Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym turnieju piłkarskiego na igrzyskach w Tokio reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Obie drużyny jeszcze w tym turnieju nie przegrały. Relacja i wynik na żywo z meczu Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej od godziny 10.00 na Polsatsport.pl.

Hiszpanie na igrzyska do Tokio zabrali mocny skład, w tym m.in. kilku zawodników, którzy występowali na Euro 2020. Są to Unai Simon, Pau Torres, Eric Garcia, Dani Olmo, Pedri i Mikel Oyarzabal. Mimo tak mocnej ekipy wyniki nie napawają optymizmem.

 

Hiszpania zaczęła od bezbramkowego remisu z Egiptem, następnie skromnie 1:0 pokonali Australię i na koniec zremisowali 1:1 Z Argentyną. Największym sukcesem "La Furia Roja" na igrzyskach jest triumf w 1992 roku, kiedy to w finale pokonała Polskę.

 

Tokio 2020: Piłka nożna kobiet. Znamy pary półfinałowe

 

Wybrzeże Kości Słoniowej zaczęło turniej od wygranej z Arabią Saudyjską 2:1. Kolejne dwa mecze to remisy ze światowymi potęgami, Brazylią i Niemcami. Pięć punktów dało awans z grupy za Canarinhos. Dla tej afrykańskiej ekipy to drugie igrzyska w historii i drugi ćwierćfinał. Poprzednio dotarli do tej fazy w 2008 roku, przegrali wtedy z Nigerią.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej od godziny 10.00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.