Tokio 2020: Jelena Rybakina - Elina Switolina. Relacja i wynik na żywo

Inne
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

W sobotę w Tokio rozstrzygnie się rywalizacja w turnieju singla kobiet. Najpierw na kort wyjdą Jelena Rybakina i Elina Switolina, które zagrają o brązowy medal. Relacja i wynik na żywo z meczu Jelena Rybakina - Elina Switolina na Polsatsport.pl.

Jelena Rybakina szła w turnieju olimpijskim jak burza. Do półfinału nie straciła nawet seta. W nim jednak musiała uznać wyższość Belindy Bencic. Switolina musiała włożyć więcej siły, by awansować do najlepszej czwórki. W walce o finał uległa Markecie Vondrousovej.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Nikola Mektić i Mate Pavić ze złotymi medalami w deblu

 

Zawodniczki z Kazachstanu i Ukrainy zmierzą się ze sobą po raz trzeci. Na razie w rywalizacji między nimi jest remis 1:1. W dotychczasowej karierze największym sukcesem Switoliny jest półfinał Wimbledonu i US Open. Rybakina może się pochwalić ćwierćfinałem Roland Garros.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Jelena Rybakina - Elina Switolina od na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.