Tokio 2020. Siatkówka: Japonia - Iran. Relacja i wynik na żywo

Inne
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Japonia i Iran zmierzą się w meczu ostatniej kolejki turnieju olimpijskiego w Tokio. Obie reprezentacje będą walczyć o miejsce w ćwierćfinale siatkarskiej rywalizacji. Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Iran od godz. 12:40 na Polsatsport.pl.

Czas na ostatnie starcia w fazie grupowej turnieju olimpijskiego siatkarzy. W meczu grupy A zmierzą się Japonia i Iran. Obie reprezentacje zajmują kolejno czwarte i piąte miejsce w grupie, a więc według aktualnej tabeli tylko Japończycy awansują do dalszej fazy rozgrywek. To oznacza, że w sobotę liczyć się będzie tylko zwycięstwo.


ZOBACZ TAKŻE: Siedem dodatkowych kanałów Eurosport z Igrzyskami Olimpijskimi dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu


Japonia zgromadziła na swoim koncie sześć punktów. Gospodarze mieli wyśmienity początek pokonując Wenezuelę (3:0) oraz Kanadę (3:1). Później przyszły jednak porażki z Włochami (1:3) i Polską (0:3).


Iran niespodziewanie rozpoczął igrzyska od zwycięstwa z Polakami (3:2) i Wenezuelą (3:0). Później jednak Irańczycy musieli uznać wyższość Kanady (0:3) oraz Włochów (1:3), co oznacza, że zajmują piąte miejsce przed ostatnią kolejką. Aby awansować muszą wygrać z Japończykami, co wcale łatwe nie będzie.


Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Iran od godz. 12:40 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.