Kapitan Projektu Warszawa został tatą! Piękny gest siatkarzy (WIDEO)

Siatkówka
fot. Instagram
Kołyska w wykonaniu siatkarzy i członków sztabu Projektu Warszawa.

Andrzej Wrona przygotowywał się do występu w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, jednak ostatecznie nie wystąpi w rozgrywkach. Środkowy został bowiem tatą. Jego koledzy z drużyny po pierwszym wygranym meczu w Krakowie wykonali kołyskę dla swojego kapitana.

W ubiegłym tygodniu na świat przyszła na świat córeczka Andrzeja Wrony i jego żony Zofii Zborowskiej-Wrony o imieniu Nadzieja. Nic więc dziwnego, że kapitan Projektu w takiej sytuacji musiał odłożyć kwestie zawodowe na dalszy plan. W Krakowie rywalizują jednak jego koledzy i jak dotąd radzą sobie znakomicie.

 

ZOBACZ TAKŻE: PreZero Grand Prix siatkarzy 2021: Wyniki - 5.08

 

Po wygranym meczu z Treflem Royal Seafood Gdańsk siatkarze wraz z członkami sztabu szkoleniowego pogratulowali mu wykonując kołyskę, co można zobaczyć w załączonym poście.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Projekt Warszawa (@projekt.warszawa)

 

W pierwszym meczu Projekt pewnie wygrał z Treflem 2:0 (25:20, 25:19). Warszawska ekipa wystąpiła w składzie Jakub Kowalczyk, Bartosz Kwolek, Igor Grobelny, Michał Superlak, Jan Fornal. Zespół wspierają członkowie sztabu Karol Rędzioch (asystent trenera), Robert Kozłowski (fizjoterapeuta), Jakub Korpak (kierownik drużyny), Grzegorz Adamczyk (lekarz zespołu).

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.