Sara Luzar Smajić nową zawodniczką KSW

Sporty walki
Fot. Instagram/guerreira_mma
Sara Luzar Smajić trenuje w UFD Gym.

Organizacja KSW ogłosiła zakontraktowanie Sary Luzar Smajić (2-1, 1 KO). Chorwatka reprezentuje barwy UFD Gym, a zatem klubu, którego wielu zawodników walczy pod szyldem największej polskiej organizacji MMA. Do tej pory Smajić występowała w kategorii koguciej.

Nie od dziś wiadomo, że KSW planuje organizować kolejne gale na Bałkanach. Niewykluczone, że angaż 26-latki jest właśnie z tym związany. Na razie nie jest znana data debiutu Chorwatki. 

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC 265 z Kowalkiewicz. Gdzie obejrzeć transmisję? 

 

 

"Guerreira" ma na swoim koncie trzy zawodowe walki, z których wygrała dwie. Ostatni pojedynek stoczyła we wrześniu 2020 roku.

 

Smajić to niejedyna zawodniczka zakontraktowana przez KSW w ostatnim czasie. Podczas ostatniej gali KSW 62 ogłoszono podpisanie umowy z Emilią Czerwińską - debiutującą w MMA utytułowaną kick-boxerką. Ponadto w największej polskiej organizacji występują takie zawodniczki jak m.in. Karolina Owczarz, Karolina Wójcik czy Aleksandra Rola. 

 

Nadchodząca gala KSW 63 zaplanowana jest na wrzesień, lecz na razie nie jest znana dokładna data wydarzenia. W walce wieczoru o mistrzowski pas w kategorii półśredniej zmierzą się mistrz Roberto Soldić i pretendent Patrik Kincl. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.