Tour de Pologne 2021: Bielsko-Biała - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa

Inne
fot. PAP
Meta piątego etapu Tour de Pologne znajduje się w Bielsku-Białej

W piątek odbędzie się piąty etap Tour de Pologne 2021. Tym razem meta znajduje się w Bielsku-Białej, dlatego kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia. Sprawdźcie, jak wyglądają utrudnienia w Bielsku-Białej i mapa mety piątego etapu Tour de Pologne 2021.

Meta piątego etapu 78. edycji Tour de Pologne znajduje się na Alei Armii Krajowej w Bielsku-Białej. Przyjazd kolaży planowany jest na godzinę 18:49, natomiast dekoracja zawodników ma odbyć się o godzinie 18:50. Dla bezpieczeństwa uczestników wyścigu, niektóre drogi będą musiały zostać zablokowane. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Czesław Lang podsumował 2. etap Tour de Pologne

 

Miejsca, w których kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu to: ul. Górska, ul. Żywiecka, ul. ks. Stojałowskiego, ul. Wzgórze, ul. Orkana, ul. Waryńskiego, ul. Sobieskiego, ul. Konopnickiej, Hulanka, Aleja gen. Władysława Andersa, Aleja Armii Krajowej, ul. Karbowa, ul. Kolista.

 

Warto wspomnieć, że problem z komunikacją pojawią się jeszcze przed wjazdem kolarzy do miasta. Organizatorzy już wcześniej będą musieli przygotować się na przybycie zawodników. Przejazd uczestników przez Bielsko-Białą zaplanowany jest na godziny 17:30-19:00. Natomiast końcowy odcinek Alei Armii Krajowej zostanie zamknięty już o 7:30, a na nowo ma zostać otwarty o 22:00. Reszta wcześniej wymienionych miejsc będzie nieprzejezdna w godzinach 14:00 - 19:00. 

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

AA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.