Tour de Pologne 2021: Bukowina Tatrzańska - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa

Inne
fot. PAP
Meta czwartego etapu będzie w Bukowinie Tatrzańskiej.

W czwartek odbędzie się czwarty etap Tour de Pologne 2021. Tym razem meta znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Kierowcy muszą przygotować się więc na utrudnienia. Sprawdźcie, jak wyglądają utrudnienia w Bukowinie Tatrzańskiej i mapa mety czwartego etapu Tour de Pologne 2021.

Meta czwartego etapu będzie zlokalizowana w Bukowinie Tatrzańskiej przy rondzie Klin. Jest to bardzo ważny punkt komunikacyjny, bowiem krzyżują się tam drogi od strony Poronina w kierunku Rusińskiego Wierchu, Łysej Polany i drogi do centrum Bukowiny. W tym miejscu będzie zakończenie etapu a prace związane z budową scenografii potrwają od godzin porannych. Pierwsze utrudnienia na rondzie będą od godziny 6.00, szczególnie z dojazdem od ul. Kościuszki, natomiast od godziny 11 do 22 nastąpi całkowite wyłączenie skrzyżowania o ruchu okrężnym. Policja zaleca objazdy przez Leśnice, Groń lub Brzegi. Planowy przyjazd kolarzy na linię mety powinien nastąpić około godziny 18:45.

 

Zobacz także: To był fenomenalny finisz

 

Inne miejsca, w których kierowcy spotkają utrudnienia w Bukowinie to ul. Długa, ul. Kościuszki oraz ul. Sportowa. Te trasy będą niedostępne dla ruchu od godziny 16 do 20.

 

Ruch na drodze z Poronina w kierunku Łysej Polany oraz z Łysej Polany do Poronina na wysokości ul. Sportowej w Bukowinie Tatrzańskiej na odcinku około 200 metrów będzie odbywał się wahadłowo.

 

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

TG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.