Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
fot. Cyfrasport
ŁKS jest zdecydowanym faworytem starcia ze Stomilem

Stomil Olsztyn w sezon 2021/2022 wszedł w najgorszy możliwy sposób, przegrywając wszystkie pięć spotkań. Kolejną szansą na pierwsze punkty będzie spotkanie z ŁKS-em Łódź w 6. kolejce Fortuna 1 Ligi. Transmisja meczu Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź od godziny 20.20 w Polsacie Sport Extra i na Ipla.tv.

Stomil Olsztyn jest jedyną drużyną w tabeli Fortuna 1 Ligi, która nie zdobyła nawet punktu. Pięć porażek i zaledwie jedna zdobyta bramka nie napawają optymizmem przed spotkaniem z ŁKS-em.
 
- W żadnym meczu nie byliśmy gorsi. ŁKS to zespół z górnej półki, wiemy jak gra, jak utrzymuje się przy piłce, jakie ma indywidualności. My mamy też swoje atuty i chcę, żeby je wykorzystali. My często robimy rzeczy, których nie potrafimy robić, i potem wychodzi jak wychodzi - powiedział przed meczem trener Stomilu, Adrian Stawski.
 
 
ŁKS rozgrywki zaczął od czterech meczów bez porażki, w których udało się wywalczyć 8 punktów. Dopiero przed tygodniem przyszła pierwsza przegrana z Koroną Kielce. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w tabeli, brak trzech punktów w Olsztynie będzie dla łódzkiego klubu porażką.
 
Transmisja meczu Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź od godziny 20.20 w Polsacie Sport Extra i na Ipla.tv.
IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.