Łukasz Kaczmarek: Przed nami wielka impreza!

Siatkówka
fot. PAP
Łukasz Kaczmarek: Przed nami wielka impreza!

Przed nami bardzo ważna impreza i to nam pomaga zapomnieć o igrzyskach. Zamierzamy zagrać naszą najlepszą siatkówkę przed kibicami, których praktycznie przez ponad rok nie było na trybunach - powiedział Łukasz Kaczmarek w rozmowie z Interią.

Zbigniew Czyż, Interia.pl: Z Jaką energią wróciliście do siebie po nieudanych igrzyskach olimpijskich?

 

Łukasz Kaczmarek, reprezentant Polski: Z wielką energią. Mieliśmy dużo czasu wolnego, 12 dni. Te krótkie wakacje teraz były dla mnie najdłuższymi od lipca ubiegłego roku. Ten czas mogłem w pełni wykorzystać na pobyt z rodziną na odpoczynek i wymazanie z pamięci tego złego, co było ostatnio. Dzięki temu mogłem przyjechać na zgrupowanie z nową energią i  z czystą głową, jeśli chodzi o to, co przed nami. A przed nami wielka impreza i to przed naszą, najlepszą na świecie publicznością. Dla nas to wielkie wydarzenie. Będziemy się chcieli pokazać z jak najlepszej strony.

Zobacz także: Zuzanna Efimienko-Młotkowska: Nie mamy nic do stracenia

 

Krótkie wakacje pozwoliły w pełni odciąć się od nieudanych igrzysk w Tokio?

 

Myślę, że w stu procentach nie można o tym zapomnieć i będzie to jeszcze siedziało w głowie. Może przez miesiąc, a nawet i przez parę lat. Wiadomo że w karierze sportowca igrzyska olimpijskie to najważniejsze zawody i nie da się ich z pamięci wymazać od tak. Przed nami jednak bardzo ważna impreza i to nam pomaga zapomnieć o igrzyskach. Zamierzamy zagrać naszą najlepszą siatkówkę przed kibicami, których praktycznie przez ponad rok nie było na trybunach. Podczas Memoriału Huberta Wagnera serca znów mocniej zabiły, gdy na trybunach zasiedli widzowie. Dla nas mistrzostwa Europy będą niesamowitym przeżyciem. Chcemy się dobrze bawić z kibicami.


Cały tekst na Interii.

Interia

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.