Chorten Boxing Show V: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
fot. Materiały prasowe
Walką wieczoru podczas gali Chorten Boxing Show V będzie starcie pomiędzy Przemysławem Gorgoniem a Karolem Welterem.

W piątek 3 września odbędzie się piąta edycja gali Chorten Boxing Show, organizowanej przez Dariusza Snarskiego w Białymstoku. Największe emocje towarzyszą walce wieczoru pomiędzy Przemysławem Gorgoniem (13-7-1, 5 KO) a Karolem Welterem (8-0-0, 2 KO), której stawką będzie pas mistrza Polski w wadze superśredniej. Transmisja gali Chorten Boxing Show V w piątek w Polsacie Sport Fight, Polsacie Sport Extra i Polsat Box Go.

Gorgoń dobrze czuje się na białostockim ringu. Podopieczny Snarskiego wystąpi na nim już po raz siódmy jako zawodowy pięściarz.


- Białystok bardzo dobrze mi się kojarzy i cieszę się, że spełniam marzenie o walce mistrzowskiej właśnie tutaj - powiedział Gorgoń. - Mój rywal jest niepokonany i naprawdę potrafi dobrze boksować, ale po mojej stronie będzie przewaga siły i doświadczenie. Myślę, że właśnie to przesądzi o mojej wygranej - dodał.

 

ZOBACZ TAKŻE: Przemysław Gorgoń: Marzenia się spełniają!


Niezwyciężony Welter nie czuje obaw z przed walką o pas mistrza Polski w wadze superśredniej.


- Czy największe wyzwanie w karierze? Zapewne tak, chociaż nie czuje presji ani strachu, bardzo dobrze radzę sobie z takimi emocjami. Zazwyczaj to ja jestem najspokojniejszą osobą w teamie przed walką i podczas niej. Jestem dobrze przygotowany i pewny zwycięstwa – mówił pewny siebie Welter.


Na piątkowej gali w stolicy Podlasia fani pięściarstwa obejrzą łącznie siedem pojedynków. Interesująco zapowiada się pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Pavlo Krolenko (3-8, 2 KO) a Jakubem Sosińskim (4-1-1, 2 KO), który w ostatnim czasie miał okazję sparować m.in. z Robertem Heleniusem. Ponadto drugiego zawodowego występu wyczekuje Angelika Krysztoforska (1-0, 1 KO), która skrzyżuje rękawice z debiutantką z Wegier - Doriną Macsar.


Karta walk:

 

Przemysław Gorgoń (13-7-1, 5 KO) vs Karol Welter (8-0, 2 KO)

 

Jakub Sosiński (4-1-1, 2 KO) vs Pavlo Krolenko (3-8, 2 KO)

 

Krzysztof Warekso (1-0) vs Dmytro Lomeiko (0-0)

 

Łukasz Pławecki (2-0, 1 KO) vs Yurii Popovich (2-5, 1 KO)

 

Damian Zawieruszyński (1-0) vs a Adrian Valentin (0-0)


Andżelika Krysztoforska (1-0, 1 KO) vs Dorina Mocsar (0-0)

 

Marcin Małyszka (0-2-1) vs Dawid Łagosz (0-0)

 

Transmisja gali Chorten Boxing Show V w piątek od godziny 20:00 w Polsacie Sport Fight i Polsat Box Go i od godziny 22:00 w Polsacie Sport Extra.

KO, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.