US Open: Hubert Hurkacz/Szymon Walków - Matthew Ebden/Max Purcell. Relacja i wynik na żywo

PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Hubert Hurkacz i Szymon Walków w 1/16 finału US Open zmierzą się z australijską parą Matthew Ebden/Max Purcell. Relacja i wynik na żywo od godziny 22.00 na Polsatsport.pl.

Polski duet w pierwszej rundzie sprawił sporą niespodziankę, eliminując faworyzowanych Kolumbijczyków Sebastiana Cabalę i Roberta Faraha. Polacy triumfowali w setach 2:1 i zameldowali się w kolejnej serii gier, jeśli chodzi o zmagania deblistów w wielkoszlemowym turnieju US Open.

Z kolei Australijczycy wyeliminowali duet Dusan Lajovic/Brandon Nakashima. Choć wygrali bez straty seta, obie partie wygrali po tie-breakach.

Hurkacz pożegnał się już z US Open, jeśli chodzi o turniej singlowy. Zawodnik z Wrocławia niespodziewanie przegrał z doświadczonym Włochem Andreasem Seppim.

Relacja i wynik na żywo meczu Hurkacz/Walków - Ebden/Purcell od godziny 22.00 na Polsatsport.pl.