El. MŚ 2022: Albania - Węgry. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

W Elbasanie dojdzie do bardzo ważnego meczu dla losów "polskiej" grupy w kwalifikacjach do przyszłorocznego mundialu. Reprezentacja Albanii podejmie Węgry. Relacja i wynik na żywo meczu Albania - Węgry na Polsatsport.pl.

Do rywalizacji z "Madziarami" Albańczycy przystąpią po porażce z Polakami 1:4. Podopieczni Edoardo Reji  w grupie I radzą sobie w kratkę. Zaczęli od pokonania Andory, a następnie przegrali z Anglią. Później przyszła wygrana z San Marino i przegrana z Biało-Czerwonymi. Piłkarzom z Bałkanów będzie bardzo trudno wywalczyć miejsce barażowe. 

 

ZOBACZ TAKŻE: "Sousy na razie nie bronią wyniki, a piłkarze" 

 

Natomiast Węgrzy przystąpią do niedzielnego starcia w roli faworytów. Nie powinna na to wpłynąć nawet ostatnia porażka 0:4 z Anglią. Do tej pory ekipa Marco Rossiego pokonała Andorę i San Marino oraz zremisowała z Polską. Wiele wskazuje na to, że "Madziarzy" stoczą z Biało-Czerwonymi walkę o miejsce w barażu. 

 

Historia bezpośrednich spotkań obu zespołów również przemawia na korzyść reprezentacji Węgier, którzy wygrali pięć z sześciu meczów przeciwko Albanii. Tylko raz padł remis. Czy Albania sprawi niespodziankę i pokusi się o historyczny wynik? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Albania - Węgry na Polsatsport.pl. Początek o 18:00. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.