EBL: Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarnych Słupsk. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
fot. PAP
Czy wicemistrzowie Polski znajdą sposób na niepokonanego dotychczas beniaminka Energa Basket Ligi?

Enea Zastal BC Zielona Góra sprawdzi niepokonanego dotychczas beniaminka Energa Basket Ligi - Grupa Sierleccy Czarnych Słupsk. Transmisja w piątek od 17:30 w Polsat Sport Extra.

Zielonogórzanie grają sporo - rozgrywają swoje mecze awansem, aby później mieć więcej czasu na rozgrywki Ligi VTB. Przegrali już jednak raz w tym sezonie - musieli uznać wyższość Anwilu Włocławek. Zespół trenera Mantasa Cesnauskisa z kolei świetnie rozpoczął zmagania w Energa Basket Lidze - pokonał dotychczas HydroTruck oraz Polski Cukier Pszczółkę Start.

 

Trener Oliver Vidin zbudował bardzo ciekawy skład. Z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się Branden Frazier, który nie tylko rozdaje mnóstwo asyst, ale też zdobywa coraz więcej punktów. Świetnie współpracuje z Draganem Apiciem - Serb wyrasta z kolei na czołowego środkowego całej EBL. Kluczowym graczem jest też Jarosław Zyskowski - już widać, że w taktyce nowego szkoleniowca Enea Zastalu czuje się świetnie.

 

ZOBACZ TAKŻE: EBL: GTK Gliwice wygrało z Legią Warszawa. Matthew Williams bohaterem

 

Ekipa ze Słupska bardzo liczy na szeroki wachlarz umiejętności Williama Garretta. Amerykanin, który w przeszłości rozegrał kilka spotkań dla New York Knicks w Polsce może być wartościowym graczem ofensywnym. W strefie podkoszowej dobrze uzupełniają się Lewis Beech oraz Kalif Young - ten pierwszy potrafi rozciągnąć grę. Przydaje się także Mikołaj Witliński, który w Grupa Sierleccy Czarnych otrzymał sporą rolę. Jak zaprezentuje się przeciwko swojemu byłemu zespołowi?

 

Transmisja spotkania Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w Polsacie Sport Extra. Początek o 17:20.

PN, plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.