Pekao Szczecin Open: Kamil Majchrzak - Holger Rune. Relacja i wynik na żywo

PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Rywalem Kamila Majchrzaka w ćwierćfinale turnieju Pekao Szczecin Open będzie Holger Rune. Czy Polak da radę przejść do następnej rundy? Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Holger Rune na Polsatsport.pl.

Polski tenisista bez większych problemów przeszedł przez drugą rundę rywalizacji na kortach w Szczecinie. Jego przeciwnikiem był

Roberto Carballes Baena. Mimo że Hiszpan znajduje się wyżej w rankingu ATP, to Majchrzak dominował w tym spotkaniu. Pierwszy set zakończył się wynikiem 6:3. Polak potrzebował trzech piłek setowych, by zakończyć tę partię. Następna część meczu również potoczyła się po myśli zawodnika znajdującego się na 139. miejscu światowego rankingu. Baena przegrał drugiego seta 2:6.

Następnym rywalem Majchrzaka będzie Rune. Duńczyk w swoim poprzednim starciu stracił zaledwie dwa gemy. Przeciwnikiem 18-latka był, rozstawiony z numerem drugim Pablo Andujar-Alba. Rune rozstrzygnął wynik spotkania w lekko ponad godzinę.

Polak już raz mierzył się z utalentowanym Duńczykiem. Tenisiści spotkali się podczas Challengera w Tulinie. Tamten pojedynek zakończył się triumfem Majchrzaka.

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Holger Rune na Polsatsport.pl. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00.