EBL: Twarde Pierniki - HydroTruck Radom. Transmisja TV oraz steam online

Koszykówka
fot. Polsat Sport
Czy ekipa z Torunia odniesie kolejne zwycięstwo?

Świetnie grające w tym sezonie Energa Basket Ligi Twarde Pierniki Toruń w piątek podejmą nieprzewidywalnego HydroTrucka Radom. Transmisja od 17:30 w Polsacie Sport News oraz Polsacie Box Go.

Twarde Pierniki mają już bilans 4-1 w tym sezonie Energa Basket Ligi, a ostatnio okazały się lepsze od PGE Spójni Stargard. Radomianie z kolei mają swoje problemy, ale we wtorek przełamali się w Sopocie. Dzięki świetnej serii 17:0 w końcówce meczu pokonali Trefla. Czy będą w stanie kontynuować tak dobrą grę?

 

Zobacz także: EBL: Legia użądliła Pszczółkę

 

Zawodnicy na obwodzie to główna siła obu drużyn. Maurice Watson jest niesamowity - to obecnie najlepszy zawodnik EBL pod względem wskaźnika eval oraz najlepszy podający (średnio 10,4 asysty na mecz!). Teraz będzie rywalizował przede wszystkim z Anthonym Irelandem, który z meczu na mecz może prezentować lepszą formę. Ciekawe też jak z najlepszym strzelcem rozgrywek - A.J. Englishem - poradzi sobie James Eads.

 

Warto będzie się także przyglądać rywalizacji podkoszowej pomiędzy Trevorem Thompsonem a Filipem Kraljeviciem - obu stać na efektywną grę! Reprezentant Polski, Aaron Cel z kolei sprawdzi możliwości Michaela Moore’a, który w poprzednich meczach pokazywał dobrą skuteczność z dystansu.

 

Transmisja spotkania Twarde Pierniki - HydroTruck Radom w piątek od 17:30 w Polsacie Sport News oraz Polsacie Box Go.

KN, PLK

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.