Były selekcjoner reprezentacji Polski przymierzany do Legii Warszawa!

Piłka nożna
fot. Cyfrasport

Czarne chmury nad stołecznym klubem nie ustępują. Po niedzielnej porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań, coraz więcej kibiców domaga się zmiany na stanowisku trenera. Na nieoficjalnej giełdzie pada wiele nazwisk potencjalnych następców Czesława Michniewicza. Wiadomo, kto mógłby zastąpić obecnego trenera mistrzów Polski?

15 miejsce w ligowej tabeli i zaledwie 9 punktów. Brzmi to dość nieprawdopodobnie, ale właśnie tak wygląda dotychczasowy bilans obecnych mistrzów Polski, którzy coraz bardziej oddalają się od obrony tytułu. W tym sezonie PKO Ekstraklasy doznali już sześciu porażek, przez co, coraz bardziej słychać głosy odnośnie zmiany na stanowisku trenerskim.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące sceny na Słowacji. Zamieszki podczas ligowego szlagieru (WIDEO)

 

Sytuacja w klubie przy Łazienkowskiej 3 jest napięta. Włodarze warszawskiego klubu myślą o zmianie głównego szkoleniowca. Pozostaje zadać sobie jednak najważniejsze pytanie - Kto mógłby zastąpić Czesława Michniewicza?

 

Z ustaleń "Przeglądu Sportowego" wynika, że na stanowisko trenera Legii Warszawa pojawiły się kandydatury m.in: Jerzego Brzęczka oraz Marcina Brosza. Natomiast faworytem Dariusza Mioduskiego jest jednak inny szkoleniowiec. Prezes Legii chciałby zatrudnić u siebie Marka Papszuna. Ta transakcja będzie jednak bardzo trudna do zrealizowania.

 

- Mioduski najchętniej zdecydowałby się na Marka Papszuna, tylko że tu chęci niewiele dają. Szkoleniowiec Rakowa ma ważny kontrakt, wątpliwym jest, by właściciel klubu Michał Świerczewski zgodził się na taki transfer. Poza tym przepisy PZPN uniemożliwiają szkoleniowcowi pracy w dwóch zespołach w jednej rundzie - czytamy.

Czesław Michniewicz na razie prawdopodobnie zachowa stanowisko trenera Legii Warszawa. Doświadczony szkoleniowiec jest w o tyle szczęśliwym położeniu, że razem z zespołem może zareagować na niepowodzenie już w czwartkowym spotkaniu z SSC Napoli, gdzie stołeczny zespół lideruje w silnej grupie Ligi Europy.

PS, Polsat Sport, Przegląd Sportowy

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.