Glover Teixeira ma plan na Jana Błachowicza! "Sprowadzę go na ziemię"

Sporty walki
Fot. PAP
Jan Błachowicz

Glover Teixeira zdradził swoje plany na walkę o mistrzowski pas z Janem Błachowiczem. - Sprowadzę go na ziemię, lewą ręką albo obaleniem - powiedział Brazylijczyk. Co na to "Cieszyński Książe"?

Czas na galę UFC 267! Już 30 października w Abu Zabi zobaczymy m.in. starcie Jana Błachowicza, które będzie prawdziwą wisienką na torcie wydarzenia, a to dlatego, że Polak skrzyżuje rękawice z Teixeira w walce wieczoru. Faworytem tego starcia jest "Cieszyński Książe".


Dwaj zawodnicy mieli okazję spotkać się podczas tradycyjnej konferencji przed galą i wymienili kilka zdań, odpowiadając na pytania dziennikarzy. Na pytanie jak potoczy się walka Błachowicz odpowiedział krótko:


- Zobaczymy w sobotę, ale myślę, że mam wszystko aby go zatrzymać. To dla mnie najważniejsze. Każda walka zaczyna się w "stójce" i tak zaczniemy też tutaj. Glover użyje swoich umiejętności bokserskich, aby zepchnąć mnie do klatki i obalić, ale utrzymamy walkę w stójce - powiedział Polak.


- Glover, na pewno nie zdradzisz swojego "gameplanu", ale czy Jan ma rację? - zapytał jeden z dziennikarzy.


- Sprowadzę go na ziemię, lewą ręką albo obaleniem - pewnie odparł Brazylijczyk. Co na to "Cieszyński Książe"?


- Nie ma szans - krótko podsumował Błachowicz.


Teixeira mimo dużej pewności, wciąż jest jednak pod wrażeniem umiejętności Polaka.


- Jan daje zawsze dobre walki, to świetny zawodnik. To dla mnie zaszczyt mierzyć się z nim, jestem gotowy i to jest mój czas - zakończył Teixeira.

 

Cała rozmowa w materiale wideo.

 

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.