EBL: Asseco Arka Gdynia - King Szczecin. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
fot. PAP

Niepokonany w październiku w Energa Basket Lidze King Szczecin zagra teraz na wyjeździe z Asseco Arką Gdynia. Transmisja meczu w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go.

Zespół prowadzony przez trenera Milosa Mitrovicia niedawno się wzmocnił i przyniosło to efekt w ostatniej kolejce, kiedy na wyjeździe pokonał HydroTruck Radom. Teraz zagra jednak ze zdecydowanie bardziej wymagającym rywalem. King wygrał wszystkie swoje październikowe mecze w Energa Basket Lidze - dzięki trenerowi Arkadiuszowi Miłoszewskiemu jest widoczna znaczna zmiana w grze tej drużyny.

 

Jakub Schenk nie przestaje zaskakiwać i ciągle prezentuje się świetnie, doskonale czując się w roli pierwszego rozgrywającego, od którego zależy tempo i jakość gry całego zespołu. W spotkaniu w Gdyni będzie rywalizował z Novakiem Musiciem, a także z Anthonym Durhamem, który niedawno dołączył do ekipy i z meczu na mecz może prezentować się coraz lepiej.

 

Ważnym graczem szczecińskiej drużyny jest także Sherron Dorsey-Walker, który przy trenerze Miłoszewskim “odżył” i gra świetnie! Jego starcia z Jacobi Boykinsem mogą być bardzo ciekawe. King ma ograniczone możliwości rotacji w strefie podkoszowej - Djoko Salić i Mateusz Bartosz będą musieli sobie poradzić ze świetnym duetem Adam Hrycaniuk - Adrian Bogucki.

 

Transmisja meczu Asseco Arka Gdynia - King Szczecin w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go. Początek o godz. 17:30.

MC, plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.