Tauron Liga: Piotr Matela nie jest już trenerem klubu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

Siatkówka
fot. PAP/Tytus Żmijewski
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz to ostatnia drużyna w tabeli Tauron Ligi siatkarek.

Piotr Matela nie jest już trenerem siatkarek drużyny Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Klub Tauron Ligi poinformował, że umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Ostatnie dni nie były dobrym czasem dla kilku polskich trenerów siatkarskich. Szkoleniowiec siatkarzy Stali Nysa Krzysztof Stelmach podał się do dymisji. Jacek Pasiński przestał trenować siatkarki Energa MKS Kalisz. We wtorek pojawiła się natomiast informacja, że klub Tauron Ligi Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz rozwiązał za porozumieniem stron umowę z trenerem Piotrem Matelą.

 

Zobacz taże: Jacek Pasiński nie jest już trenerem drużyny Energa MKS Kalisz

 

"Zarząd Klubu Sportowego Pałac Bydgoszcz S.A. informuje, że w dniu 16.11.2021 została rozwiązana za porozumieniem stron umowa z Trenerem Piotrem Matelą. Trenerowi Piotrowi dziękujemy za 3,5 roku współpracy. Najbliższe zajęcia treningowe będzie prowadził II trener zespołu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Jakub Tęcza" – przeczytaliśmy w komunikacie.

 

 

Piotr Matela w klubie z Bydgoszczy pracował od 2018 roku. Początek obecnego sezonu nie był dla siatkarek Pałacu zbyt udany. Wygrały tylko jeden mecz (3:0 z BKS Bostik Bielsko-Biała), w siedmiu poniosły porażki i z pięcioma punktami na koncie zajmują ostatnie miejsce w tabeli Tauron Ligi. W poniedziałek doszło do spotkania dwóch najsłabszych obecnie drużyn ekstraklasy. Joker Świecie pokonał w nim Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:1 i jak się okazało, ta porażka przesądziła o rozstaniu z trenerem Matelą.

 

WYNIKI MECZÓW I TABELA TAURON LIGI

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.