Puchar CEV: Mladost Brcko - PGE Skra Bełchatów. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Fot. PAP
PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Mladost Brcko.

Mladost Brcko i PGE Skra Bełchatów zmierzą się w meczu 1/32 finału Pucharu CEV. Zdecydowanym faworytem spotkania są bełchatowianie. Transmisja TV i stream online meczu Mladost Brcko - PGE Skra Bełchatów o godz. 18:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Czas na pierwsze zmagania polskiego zespołu w europejskich pucharach! Już we wtorek w Pucharze CEV swoją tegoroczną przygodę rozpoczną siatkarze PGE Skry Bełchatów. Przeciwnikiem bełchatowskiej drużyny będzie Mladost Brcko z Bośni i Hercegowiny.

 

Mladost to krajowy dominator, który w Bośni nie pozostawia żadnych szans swoim rywalom, ale na tym przewaga tej drużyny się kończy. W europejskich pucharach Bośniacy nie osiągają tak spektakularnych sukcesów i także tym razem zdecydowanym faworytem będzie PGE Skra.


ZOBACZ TAKŻE: Zdecydowane zwycięstwo Indykpolu AZS Olsztyn

 

Co ciekawe, oba kluby zmierzą się ze sobą w Bełchatowie dwukrotnie w ciągu trzech dni. Bośniacy zgodzili się rozegrać oba spotkania w Polsce. Pierwsze z nich odbędzie się we wtorek 16 listopada, z kolei drugi mecz zostanie rozegrany w czwartek 18 listopada. Oba spotkania będą transmitowane w Polsacie Sport.

 

Transmisja TV i stream online meczu Mladost Brcko - PGE Skra Bełchatów o godz. 18:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.