Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2021 Roku: Ogłoszenie listy nominowanych. Transmisja TV i stream online

Inne
Fot. Polsat Sport
Transmisja Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca roku 2021 o godz. 12:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W czwartek poznaliśmy listę 20 nominowanych w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2021 roku. Transmisja TV i stream online wydarzenia o godz. 12:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejny, już 87. Plebiscyt Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku. W zeszłym roku triumfatorem rywalizacji o miano największej gwiazdy polskiego sportu został piłkarz Robert Lewandowski, który ze swoim zespołem Bayernem Monachium wygrał Ligę Mistrzów oraz był jednym z autorów awansu polskiej kadry na mistrzostwa Europy. W tym roku Polak także wiedzie prym w klasyfikacji strzelców w Europie i jest jednym z faworytów do zdobycia Złotej Piłki.


Drugie miejsce w zeszłym roku zajęła Iga Świątek, która triumfowała we French Open. W tym roku sukcesy polskiej tenisistki są mniej spektakularne, ale wciąż plasuje się w światowej elicie tenisa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nieoczekiwane rozstrzygnięcia w 86. Plebiscycie PS i Polsatu! Kto z typujących był najbliżej?


Na ostatnim stopniu podium uplasował się w ubiegłorocznym plebiscycie Kamil Stoch. Polski skoczek narciarski wciąż jest jednym z najlepszych zawodników na świecie i jeśli znajdzie się w gronie nominowanych, to z pewnością postara się o wysokie miejsce w tegorocznej klasyfikacji.


Kto znalazł się w tegorocznym gronie nominowanych? Sprawdźcie --- (TUTAJ).


Transmisja Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca roku 2021 o godz. 12:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.