Polsat Boxing Promotions 3: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Fot. Polsat Sport
Polsat Boxing Promotions 3: Transmisja TV i stream online

Przed nami Polsat Boxing Promotions 3. Tym razem organizacja zawita do Torunia, gdzie odbędzie się sześć pojedynków. Najważniejszym starciem gali będzie walka Ihosvany'ego Garcii z Przemysławem Gorgoniem. Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 3 w Super Polsacie, Polsacie Sport Extra, Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go.

Garcia to jeden z najbardziej utalentowanych pięściarzy w polskich grupach promotorskich. Kubańczyk walczy w naszym kraju od początku swojej zawodowej kariery. Wszystkie walki wygrał. Tym razem stanie przed najpoważniejszym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie z boksem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Boxing Promotions 3: Wyniki ważenia

 

Jego przeciwnikiem będzie Przemysław Gorgoń. "Smile" jest bardziej doświadczony, a do tego w ostatniej walce zadał pierwszą zawodową porażkę Karolowi Welterowi. Pięściarz z Jaworzna podkreśla, że jest w bardzo dobrym momencie swojej kariery i zamierza postawić trudne warunki rywalowi z Kuby.

 

Ponadto na gali zobaczymy utalentowanych reprezentantów Polsat Boxing Promotions. Swoje kolejne zawodowe starcia stoczą Niko Zdunowski, Gracjan Królikowski i Remigiusz Runowski. Natomiast w co-main evencie gali po dłuższej przerwie do ringu powróci Marcin Siwy. Niepokonany "Doberman" stoczy bój z Marcelo Nascimento. Brazylijczyk w przeszłości walczył m.in. z Dereckiem Chisorą, Josephem Parkerem czy Tysonem Furym. 

 

Karta walk Polsat Boxing Promotions 3:

 

77,2 kg: Przemysław Gorgoń - Ihosvany Garcia 

120 kg: Marcelo Nascimento - Marcin Siwy 

66,7 kg: Jan Sadowski - Niko Zdunowski 

71 kg: Yaroslav Petruchenko - Remigiusz Runowski 

66,7 kg: Serhij Shvets - Gracjan Królikowski 

75 kg: Denis Makowski - Konrad Kozłowski 

 

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 3 w niedzielę od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra i Super Polsacie oraz na Polsat Box Go.

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.