Kto zaczepiał Grzegorza Łomacza podczas wywiadu? "Jaki człowiek, taki poziom żartu"

Siatkówka
fot. Cyfrasport
Grzegorz Łomacz nie miał łatwego zadania w trakcie pomeczowego wywiadu.

PGE Skra Bełchatów wygrała 3:0 z Treflem Gdańsk w meczu 9. kolejki PlusLigi. Po zakończeniu spotkania humory dopisywały w szeregach bełchatowian, o czym może świadczyć sytuacja, która miała miejsce podczas wywiadu. Kapitan PGE Skry i MVP meczu był zaczepiany przez tajemniczą postać.

Zanim Łomacz zdążył odpowiedzieć na pierwsze pytanie Jerzego Mielewskiego, napotkał na niespodziewane utrudnienia. Ktoś zaczął szczypać rozgrywającego PGE Skry w nogi, czego nie było widać na nagraniu.

 

Komentator Polsatu Sport postanowił jednak dotrzeć do żartownisia i poprosił Łomacza o sprawdzenie, kto ukrywa się za ścianką. Okazało się, że to jeden z kolegów z zespołu rozgrywającego.

 

- Kacper Piechocki takie ma żarty. Jaki człowiek, taki poziom żartu - powiedział z uśmiechem na ustach Łomacz.

 

Cało zajście wywołało śmiech zarówno Mielewskiego, jak i Łomacza. Po chwili udało się jednak wrócić do poważnej analizy zakończonego spotkania.

 

ZOBACZ TAKŻE: Karol Kłos dostał w nos! Rywal zaatakował, a później żałował (WIDEO)

 

- Było trochę nerwowo w trzecim secie, bo gdańszczanie zaryzykowali zagrywką. Cieszę się jednak, że zachowaliśmy zimną głowę - powiedział kapitan PGE Skry.

 

Jak dotąd ekipa z Bełchatowa radziła sobie ze zmiennym szczęściem. Wygrywała w pięknym stylu mecze z ekipami z czołówki, jak Projekt Warszawa czy Asseco Resovia, by przegrać z beniaminkiem PlusLigi. Wydaje się jednak, że forma PGE Skry powoli zaczyna się stabilizować.

 

- Bardzo dobre mecze przeplataliśmy nie do końca dobrymi, ale cieszę się, że drugi weekend z rzędu zaprezentowaliśmy fajną formę. Mam nadzieję, że będziemy się stabilizować w górnej części tabeli - zakończył Łomacz.

 

PGE Skra wygrała sześć z dziewięciu meczów i ma na koncie 17 punktów.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.