Pechowa seria Zagłębia Lubin! Podczas meczu "Miedziowych" ponownie zgasło światło (WIDEO)

Piłka nożna
Fot. Polsat Sport
Pechowa seria Zagłębia Lubin! Podczas meczu "Miedziowych" ponownie zgasło światło (WIDEO)

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas spotkania Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Arką Gdynia a Zagłębiem Lubin. W 78. minucie gry na stadionie zgasło światła. Na szczęście usterka została szybko usunięta i grę wznowiono. Co ciekawe, taka sytuacja przytrafiła się "Miedziowym" drugi raz z rzędu.

Sytuacja miała miejsce przy stanie 2:1 dla gospodarzy. W pewnym momencie jupitery oświetlające murawę zgasły. Piłkarze zeszli z boiska, a spotkanie przerwano. Naprawianie usterki zajęło kilka minut. Światła ponownie rozbłysły, gracze wrócili na plac gry, a sędzia zarządził wznowienie spotkania. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Raków ma już następcę Papszuna? Zaskakująca kandydatura 

 

Warto wspomnieć, że ekipie Zagłębia Lubin taka sytuacja przytrafiła się po raz drugi w ciągu zaledwie kilku dni. W zeszłą sobotę podczas ligowego meczu w Częstochowie z Rakowem jupitery zgasły około 20. minuty spotkania. W tym wypadku awaria była dużo poważniejsza i jej naprawienie zajęło niemal godzinę. Ostatecznie piłkarze wrócili na boisko. 

 

 

Lubinianie przegrali w Gdyni z Arką 1:2. To piąty mecz z rzędu drużyny Dariusza Żurawia bez zwycięstwa. Ekipa z Dolnego Śląska odpadła z Fortuna Pucharu Polski. 

 

Cała sytuacja w poniższym materiale wideo. 

 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.