Liga Mistrzów: Projekt Warszawa - Ziraat Bankasi Ankara. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Do Polski chwilowo wróci, za sprawą spotkania Projektu Warszawa z Ziraatem Bankasi Ankara, trener Roberto Santilli. Relacja i wynik na żywo meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Projekt w środę w spotkaniu gr. B podejmie Ziraat. Mistrza Turcji, którego barw w sezonie 2017/18 bronili Bartosz Kurek i Dawid Konarski, prowadzi obecnie Santilli. Włoch w przeszłości pracował w kilku polskich klubach. Ekipa z Ankary w poprzednim sezonie zajęła drugie miejsce w Pucharze Challenge, a w 2018 roku dotarła do finału w Pucharze CEV.

 

Teraz w LM na otwarcie wygrała ona pewnie z belgijskim VC Greenyard Maaseik 3:0. Drużyna z Warszawy z kolei, mimo osłabienia nieobecnością czterech zawodników, wywalczyła punkt na trudnym terenie w wyjazdowym meczu z Dynamem Moskwa. Podopieczni Andrei Anastasiego, brązowi medaliści poprzedniego sezonu PlusLigi, mieli szansę na znacznie lepszy rezultat, bo prowadzili 2:0 w setach.

 

W ostatnią niedzielę również doszło w ich meczu do tie-breaka, ale ligowe spotkanie z GKS-em Katowice rozstrzygnęli na swoją korzyść.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Projekt Warszawa - Ziraat Bankasi Ankara od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

BS, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.