Paweł Wołosik wytypował dziesiątkę w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat

Inne
fot. Polsat Sport
Paweł Wołosik wytypował dziesiątkę w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat

Gala Mistrzów Sportu odbędzie się 8 stycznia. To właśnie podczas jej trwania ogłoszony zostanie zwycięzca w plebiscycie na Najlepszego Sportowca 2021 roku Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat. Prezentujemy dziesiątki wytypowane przez naszych dziennikarzy i ekspertów. Tym razem tego wyjątkowo trudnego w tym roku zadania podjął się redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Paweł Wołosik.

Od 1926 roku Plebiscyt Przeglądu Sportowego jest najważniejszym i najbardziej cenionym przez polskich sportowców rankingiem. W roku 2018 do akcji włączyła się Telewizja Polsat. 8 stycznia poznamy rozstrzygnięcie zagadki. Kto zostanie najlepszym sportowcem 2021 roku?

 

Oddaj głos na swojego faworyta w w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2021 Roku TUTAJ.


W gronie nominowanych znaleźli się przedstawiciele różnych dyscyplin sportu od skoków narciarskich, przez lekkoatletykę, piłkę nożną po żużel. Każdy z nich zasłynął szczególnymi osiągnięciami.

 

Dziesiątka Pawła Wołosika w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2021 roku:

 

1. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
2. Wojciech Nowicki (lekkoatletyka)
3. Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Iga Baumgart-Witan i Małgorzata Hołub-Kowalik (lekkoatletyka)
4. Dawid Tomala (lekkoatletyka)
5. Robert Lewandowski (piłka nożna)
6. Maria Andrejczyk (lekkoatletyka)
7. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann (wioślarstwo)
8. Iga Baumgart-Witan, Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Anna Kiełbasińska (lekkoatletyka)
9. Agnieszka Skrzypulec, Jolanta Ogar-Hill (żeglarstwo)
10. Karolina Naja, Anna Puławska (kajakarstwo)

 

 

Oddaj głos na swojego faworyta w w 87. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2021 Roku TUTAJ.

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.