Polskie Skocznie po Turnieju Czterech Skoczni. Transmisja TV i stream online

Zimowe
fot. PAP
Ryoyu Kobayashi może po raz drugi wygrać TCS z kompletem zwycięstw. Czy uda mu się ta sztuka?

Jubileuszowy 70. Turniej Czterech Skoczni zmierza ku końcowi. W Bischofshofen poznamy zwycięzcę niemiecko-austriackiej imprezy. To prestiżowe wydarzenie podsumujemy w programie "Polskie Skocznie". Transmisja i stream online w czwartek od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Kibice, eksperci i dziennikarze na całym świecie zadają sobie jedno pytanie. Czy Ryoyu Kobayashi po raz drugi w karierze wygra Turniej Czterech Skoczni z kompletem zwycięstw? Z pewnością byłoby to historyczne wydarzenie. Do tej pory taka sztuka nie udała się żadnemu skoczkowi.


W przeszłości "Wielkiego Szlema" zdobywali Sven Hannawald, Kamil Stoch i właśnie Japończyk. Każdemu z nich udało się to raz. Teraz 25-letni skoczek z Hachimantai stoi przed wielką szansą, aby po raz drugi zgarnąć pełną pulę. Czy mu się to uda?

 

ZOBACZ TAKŻE: Klasyfikacja generalna Turnieju Czterech Skoczni - 05.01


Po konkursie w Bischofshofen, który zwieńczy 70. TCS, zapraszamy na program "Polskie Skocznie". Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner oraz dziennikarze Kamil Wolnicki (Przegląd Sportowy) i Piotr Majchrzak (sport.pl).

 

W programie połączymy się również z czołowym statystykiem skoków narciarskich w Polsce Adamem Bucholzem ze skijumping.pl.


Przebieg wydarzeń w Bischofshofen oraz ich echa w mediach społecznościowych omówi Karolina Kozłowska.


Program "Polskie Skocznie" o 20.00 w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.