Tauron Puchar Polski: Projekt Warszawa - LUK Lublin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Do ciekawego starcia dojdzie w stolicy w 1/8 finału Tauron Pucharu Polski. Siatkarze Projektu Warszawa podejmą LUK Lublin. Dla zespołu Andrea Anastasiego będzie to pierwszy mecz po dłuższej przerwie spowodowanej wykryciem przypadków zakażenia koronawirusem. Czy ten fakt wykorzysta beniaminek PlusLigi? Relacja i wynik na żywo z meczu Projekt Warszawa - LUK Lublin na Polsatsport.pl.

Ostatnie tygodnie dla siatkarzy z Warszawy nie należały do najłatwiejszych. Wszystko ze względu na pandemię COVID-19, która nawiedziła zawodników ze stołecznego klubu. Z tego powodu Projekt musiał przełożyć dwa ligowe starcia oraz mecz domowy CEV Ligi Mistrzów.


Z problemami zdrowotnymi nie borykali się z kolei gracze beniaminka. Od początku roku LUK Lublin rozegrał trzy spotkania, z których wygrał tylko jedną potyczkę - z Ślepskiem Suwałki. Gorzej wiodło się im w meczach przeciwko Jastrzębskiemu Węglowi (0:3) i Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle (1:3).

 

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza siatkarska akcja w nowej hali w Radomiu (WIDEO)


Projekt miał już okazję zagrać w tym sezonie z lublinianami. W piątej kolejce górą byli podopieczni Anastasiego, którzy wygrali 3:1. Czy i tym razem przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść? A może to LUK awansuje do ćwierćfinału Tauron Pucharu Polski?


Relacja i wynik na żywo z meczu Projekt Warszawa - LUK Lublinna Polsatsport.pl. Początek o 19:00.

 

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.