Aż 6 kanałów Eurosport z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022 dostępnych dla wszystkich abonentów Polsat Box

Zimowe
fot. Materiały prasowe

Wszyscy abonenci Polsat Box będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022, które startują już 4 lutego. To największe wydarzenie sportowe świata będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz w 4 dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K, do których dostęp otrzymają wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej od Polsat Box.

W Polsat Box Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać w 6 kanałach Eurosport – Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD oraz 4 okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas Olimpiady. Dodatkowo w ramach "otwartego okna", zaplanowanego do 20 lutego, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów. Wszystko to bez dodatkowych opłat.

 

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji. Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich. Abonenci Polsat Box korzystający z telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem będą mogli śledzić zmagania sportowców na 6 antenach Eurosport, które zapewnią aż 850 godzin godzin transmisji z Olimpiady.  Znajdą je na następujących pozycjach w swoich dekoderach:

 

• Eurosport 1 (pozycja 333): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny

• Eurosport 2 (pozycja 334): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny

• Eurosport 3 (pozycja 335): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, hokej na lodzie

• Eurosport 4 (pozycja 336): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, łyżwiarstwo (figurowe, szybkie, short-track)

• Eurosport 5 (pozycja 337): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, curling

• Eurosport 4K (pozycja 338): najważniejsze zimowe rozgrywki sportowe oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia

 

Widzowie poza emocjonującymi zmaganiami wybitnych sportowców będą również mogli cieszyć się oprawą komentatorską zapewnioną przez wielu znakomitych ekspertów. Igrzyska skomentują m.in.: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Tomasz Jaroński, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, Mariusz Czerkawski czy Katarzyna Woźniak. Na żywo, prosto z Pekinu relacje poprowadzi duet: Marek Rudziński i Igor Błachut.

 

W Polsat Box oglądasz, jak chcesz

 

Jeszcze większą swobodę kibicowania zapewniają abonentom Polsat Box nowoczesne funkcje dekoderów – dostępne na wszystkich kanałach Eurosport – umożliwiające przewijanie, zatrzymywanie i powtarzanie wybranych audycji podczas oglądania rywalizacji w ulubionej dyscyplinie:


• TimeShift – zatrzymywanie i przewijanie określonych programów do 2 godzin,

• reStart – oglądanie określonych programów z kanałów od początku,

• CatchUP – dostęp do określonych programów do 2 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności nagrywania.

 

Abonenci Polsat Box wszystkie kanały Eurosport będą mogli oglądać w ramach swojego pakietu TV, a także na komputerach, laptopach, smartfonach i tabletach w Polsat Box Go.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.