"Polskie Skocznie" przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie. Transmisja TV i stream online

Zimowe
fot. PAP
Natalia Maliszewska

Już w niedziele obejrzymy ostatni przed początkiem Igrzysk Olimpijskich w Pekinie magazyn "Polskie Skocznie". W programie pojawi się m.in. szef naszej misji olimpijskiej Konrad Niedźwiedzki. Transmisja magazynu w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Już w niedzielę, po ostatnim weekendzie z Pucharem Świata przed początkiem XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, czas na kolejne wydanie magazynu "Polskie Skocznie".
 
 
Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą dziennikarze Krzysztof Miklas i Krzysztof Rawa z gazety "Rzeczpospolita". oraz były fizjoterapeuta reprezentacji Polski, obecnie wiceprezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego - Rafał Kot.
 
Kolejnym gościem, który wystąpi w niedzielnym programie będzie szef naszej misji olimpijskiej Konrad Niedźwiedzki. Opowie nam między innymi o tym, co słychać w Chinach oraz o kłopotach Natalii Maliszewskiej.
 
Wydarzenia na Mühlenkopfschanze zaprezentuje Paulina Czarnota-Bojarska, a Patrycja Zahorska zaprezentuje echa konkursów w Willingen w mediach społecznościowych.
 

Transmisja magazynu "Polskie Skocznie" w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o 20:00. 

MS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.