PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Przed PGE Skrą starcie w Bełchatowie z Projektem Warszawa. Oba ekipy znajdują się obok siebie w tabeli, a to zwiastuje wielkie emocje. Która drużyna okaże się lepsza w 19. serii gier PlusLigi? Relacja i wynik na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Bełchatowa w obecnym sezonie zajmuje czwartą lokatę, za rewelacją rozgrywek - Aluronem CMC Wartą Zawiercie. W dotychczasowych siedemnastu spotkaniach drużyna prowadzona przez Slobodana Kovača zdobyła 37 punktów. Na to złożyło się dwanaście triumfów i pięć porażek.

 

ZOBACZ TAKŻE: Który polski siatkarz mógłby zmienić pozycję i zagrać na... rozegraniu? "Stawiam na Śliwkę"


Lokatę niżej plasuje się ekipa z Warszawy, ale jej dorobek jest skromniejszy o osiem "oczek". Zawodnicy Projektu mogą mówić jednak o pechu, który prześladuje ich od początku roku. Z powodu licznych przypadków zakażeń koronawirusem, zespół musiał przekładać kilka spotkań. To nie odbiło się pozytywnie na siatkarzach, którzy w ostatnim czasie prezentują słabą formę. Po raz ostatni wygrali przed świętami Bożego Narodzenia. Wówczas po tie-breaku pokonali Indykpol AZS Olsztyn.


Obie drużyny miały już okazje spotakać się w tym sezonie. W stolicy "górą" byli goście, którzy pewnie wygrali w trzech setach. Czy zawodnicy Andrea Anastasiego zrewanżują się za tamtą porażkę?


Relacja i wynik na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa na Polsatsport.pl. Początek o 17:30.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.