Studio Pekin po poniedziałkowych zmaganiach: Transmisja TV i stream online

Zimowe
Fot. Polsat Sport
Transmisja TV i stream online magazynu Studio Pekin od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, w Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje z udziałem Polaków podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. W poniedziałek nasi eksperci podsumują m.in. występy Maryny Gąsienicy-Daniel, Natalii Czerwonki oraz mieszanej drużyny skoczków narciarskich. Transmisja TV i stream online magazynu Studio Pekin od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, w Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Poniedziałkowe zmagania w Pekinie obfitują w występy Polaków, którzy mieli okazje dołożyć kolejne medale do brązu Dawida Kubackiego na skoczni normalnej. W biathlonowym biegu indywidualnym na 15 kilometrów startowały Monika Hojnisz-Staręga, Anna Mąka, Kinga Zbylut oraz Kamila Żuk, z kolei na 1500 metrów ścigały się nasze łyżwiarki szybkie - Natalia Czerwonka i Magdalena Czyszczoń. Eksperci podsumują również start Maryny Gąsienicy-Daniel w slalomie gigancie, a nie można zapominać także o Klaudii Domaradzkiej, która będzie liczyła na dobry wynik w rywalizacji saneczkarek.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pekin 2022: Hanna Zięba nie pojawiła się na starcie w slalomie gigancie


Nie zabraknie także skoków narciarskich, bowiem w poniedziałek na normalnej skoczni reprezentacja Polski w składzie - Kinga Rajda, Nicole Konderla, Kamil Stoch, Dawid Kubacki - zajęła szóste miejsce w konkursie drużyn mieszanych. Były to pierwsze w historii igrzysk olimpijskich  zmagania w tej formule.


Gośćmi Marcina Lepy będą Weronika Nowakowska, Janusz Krężelok oraz Krzysztof Rawa.


Transmisja TV i stream online magazynu Studio Pekin od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, w Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.