Studio Pekin - 18.02. Transmisja TV i stream online

Zimowe
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć piątkowe Studio Pekin?

To już ostanie dni zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. Jak na ostatniej prostej zawodów w stolicy Chin radzą sobie reprezentanci Polski? Kto zaskoczył kibiców? Odpowiedzi na te oraz na wiele innych pytań w programie Studio Pekin w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

W piątek zakończyła się kolejna rywalizacja biathlonowa. Tym razem chodzi o bieg masowy na 12.5 km kobiet oraz bieg masowy na 15 km mężczyzn. Warto przypomnieć, że w pierwszej z tych rywalizacji na trasie pojawiła się Monika Hojnisz-Staręga. Występ Polki pomoże przeanalizować wicemistrzyni świata w biathlonie Weronika Nowakowska.

 

ZOBACZ TAKŻE: Therese Johaug na niedzielę zapowiedziała ostatni start olimpijski

 

Kolejnym gościem Marcina Lepy będzie wicemistrzyni olimpijska w panczenach Katarzyna Bachleda-Curuś. Zobaczymy, jak w rywalizacji na 1000 metrów poradzili sobie Piotr Michalski oraz Damian Żurek.

 

O najważniejszych wydarzeniach końcówki zimowych igrzysk olimpijskich wypowie się również Andrzej Person. Nie zabraknie także rozmów Pauliny Czarnoty-Bojarskiej z ciekawymi postaciami, związanymi ze sportami zimowymi. 

 

Transmisja programu Studio Pekin w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:00.

AA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.