Cain Velasquez aresztowany. Były mistrz UFC jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa

Sporty walki
Fot. Polsat Sport
Cain Velasquez aresztowany. Były mistrz UFC jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa

Jak poinformowały amerykańskie media, Cain Velasquez został aresztowany przez policję w San Jose. Były mistrz UFC w wadze ciężkiej miał wziąć udział w strzelaninie, w której ranna została jedna osoba. 39-latek jest podejrzewany o usiłowanie zabójstwa.

O aresztowaniu byłego czempiona królewskiej kategorii UFC poinformował TMZ. Następnie doniesienia potwierdziła policja w San Jose. Velasquez miał uczestniczyć w strzelaninie, do której doszło na autostradzie. Jak przekazał często dobrze poinformowany FightOracle, słynny zawodnik gonił dwóch mężczyzn jadących samochodem, z czego jeden z nich jest oskarżony o wykorzystanie dziecka Velasqueza podczas opieki. 

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 67: Wyniki walk 

 

 

Domniemany sprawca wykorzystywania uciekał razem ze swoim ojcem. I to właśnie starszy z mężczyzn został ranny w strzelaninie. Poszkodowany trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

 

Velasquez to były mistrz wagi ciężkiej UFC. Tytuł mistrzowski dzierżył w latach 2010-2011 i 2012-2015. Swoją ostatnią walkę w MMA stoczył w 2019 roku. Wówczas przegrał przez TKO z obecnym mistrzem dywizji ciężkiej Francisem Ngannou. Po zakończeniu kariery w mieszanych sztukach walki Amerykanin meksykańskiego pochodzenia występował m.in. w WWE. 

Mateusz Tudek/Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.