Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Derby Łodzi, w których Grot Budowlani podejmą ŁKS Commercecon, to jedno z ważniejszych wydarzeń 20. kolejki Tauron Ligi siatkarek. W ostatnim czasie zdecydowanie lepiej prezentują się siatkarki ŁKS, a dla ich rywalek będzie to okazja do przełamania złej passy. Relacja na żywo z meczu Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź na Polsatsport.pl.

Grot Budowlani Łódź zajmują siódme miejsce w tabeli Tauron Ligi z dorobkiem 28 punktów (8 zwycięstw – 11 porażek). Drużyna notuje ostatnio sporą zapaść - ostatni ligowy mecz wygrała jeszcze w 2021 roku, a obecny przyniósł sześć porażek. Nie tak dawno, w połowie lutego z funkcją trenera pożegnał się Jakub Głuszak, którego zastąpił Maciej Biernat.

 

Zobacz także: Czerwona kartka dla trenera PGE Skry (WIDEO)

 

ŁKS Commercecon Łódź to czwarta drużyna w ligowej stawce. Ma na koncie 40 punktów (13 zwycięstw – 6 porażek). W tym klubie też doszło w lutym do zmiany szkoleniowca. Z drużyną rozstał się Michal Masek, a zastąpił go Michał Cichy. "Łódzkie Wiewióry" prezentują się w ostatnich meczach bardzo dobrze, zanotowały serię pięciu zwycięstw.

 

W pierwszym meczu obu drużyn (9. kolejka, 21 listopada) ŁKS Commercecon wygrał z Grot Budowlanymi 3:2 (25:20, 25:27, 21:25, 25:11, 15:13). MVP: Weronika Sobiczewska. Jak będzie tym razem?

 

Relacja na żywo z meczu Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź w niedzielę 6 marca od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.