PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

W jednym z niedzielnych meczów PlusLigi ekipa Indykpolu AZS Olsztyn zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur po dwóch porażkach z rzędu, wygrała kilka dni temu z Treflem Gdańsk 3:1. Olsztynianie plasują się na piątym miejscu z bilansem 13 zwycięstw oraz 10 porażek. Uzbierali 38 punktów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska niedziela z Polsatem Sport! Plan transmisji

 

ZAKSA to lider tabeli, który wciąż jednak nie może być pewny pierwszego miejsca na zakończenie rundy zasadniczej. Drużyna z Opolszczyzny przegrała niedawno drugi mecz w sezonie, ulegając u siebie PGE Skrze Bełchatów 1:3. Podopieczni Gheroghe Cretu mają 55 "oczek", tyle samo, co Skra, lecz aż trzy mecze rozegrane mniej. Większe zagrożenie dla wicemistrzów Polski, stanowią mistrzowie - Jastrzębski Węgiel, który ma tyle samo rozegranych spotkań, co ZAKSA i zaledwie punkt mniej w klasyfikacji.

 

Kędzierzynianie postarają się wrócić na zwycięską ścieżkę i pokonać AZS na ich terenie. W pierwszym meczu obu drużyn ZAKSA wygrała 3:1.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

Krystian Natoński/Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.