O co chodziło w żarcie siatkarskich kibiców z Zawiercia? Komentator wyjaśnia akcję czytania gazet

Siatkówka
fot. Polsat Sport

Podczas meczu 25. kolejki PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie – Asseco Resovia (1:3) doszło do niecodziennego zdarzenia. Podczas zagrywek Macieja Muzaja kibice Jurajskich Rycerzy przerwali doping i zaczynali... czytać gazety. O co chodziło w tej akcji sympatyków siatkówki? Sprawę wyjaśnił komentator Polsatu Sport Tomasz Swędrowski.

– Na początku nie wiedziałem o co chodzi i próbowałem szukać w pamięci. Dlaczego akurat Maciek Muzaj? Dlaczego gazety? W trakcie meczu podszedłem do Marcina Górskiego, słynnego didżeja prowadzącego mecze, by zapytać się o tę sytuację? On mi wytłumaczył, że w skrócie chodzi o to, że ta zagrywka jest tak nudna, że można czytać gazetę. Akurat nie była taka nudna, bo Muzaj ich kilka razy poczęstował serwisem, ale oni dalej czytali te gazety. Podobno już robili tak już wcześniej, gdy w Polsce grał Thibault Rossard – powiedział Tomasz Swędrowski.

 

Zobacz także: Maciej Muzaj - najlepsze akcje MVP meczu Aluron CMC Warta – Asseco Resovia

 

– Kibice chcieli go też trochę tym zdeprymować, ale to się nie udało. Asseco Resovia rozegrała chyba jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie – dodał.

 

Aluron CMC Warta Zawiercie przegrała z Asseco Resovią 1:3. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania został wybrany... Maciej Muzaj.

 

Wypowiedź Tomasza Swędrowskiego w załączonym materiale wideo: 


RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.