Puchar Billie Jean King: Magda Linette - Irina Begu. Relacja i wynik na żywo

Tenis
PRZEJDŹ DO RELACJI NA ŻYWO

Magda Linette i Irina Begu zmierzą się w ramach meczu Polska - Rumunia w Pucharze Billie Jean King. Stawką rywalizacji jest awans do finałowego turnieju zawodów imienia słynnej tenisistki. Relacja na żywo z meczu Linette - Begu na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne tenisowe emocje z udziałem polskiej zawodniczki! Już w piątek w Radomiu zobaczymy starcie w ramach meczu Polska - Rumunia o awans do finału Pucharu Billie Jean King, w którym Linette podejmie Begu.

 

Rywalka Linette to liderka Rumunek pod nieobecność m.in. Simony Halep. Begu zajmuje 63. miejsce w rankingu WTA, a z polską tenisistką mierzyła się czterokrotnie, z czego tylko raz zwyciężyła. Warto wspomnieć, że Linette zajmuje także wyższe miejsce w rankingu WTA (58. lokata) i będzie faworytem tego starcia, podobnie jak cała reprezentacja Polski w starciu z Rumunią. Wciąż jednak potrzebne będzie maksimum koncentracji, co podkreśla kapitan kadry Dawid Celt.

 

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek: To jest wyjątkowa sytuacja

 

- Do każdego rywala podchodzimy w pełni skoncentrowani i z szacunkiem. Znamy jednak swoją wartość. Zawsze powtarzam dziewczynom, żeby nikogo nie lekceważyć, ale też mieć przekonanie i zaufanie do własnych umiejętności. Dziewczyny się rozwijają, grają coraz lepiej, a wyniki są tego najlepszym potwierdzeniem - dodał kapitan reprezentacji Dawid Celt.

 

Po meczu Linette - Begu na kort wyjdą Iga Świątek i Mihaela Buzarnescu.

 

Relacja na żywo z meczu Linette - Begu na Polsatsport.pl. Początek o godz. 13:00.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.